۵ ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی

5 ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی

۵ ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی

بادکنک هلیومی جزئی از لوازم تولد و لوازم جشن می باشد که جایگاه ویژه ای در قلب ما به عنوان نماد شادی و سرگرمی دارد. بادکنک هلیومی بیش تر در برگزاری جشن تولد، بادکنک آرایی سقف، بادکنک آرایی عروسی، بادکنک آرایی تم، سالگرد ازدواج، افتتاحیه مغازه، تم تولد و تدارک جشن تولد استفاده می شود. اگر شما دوست دارید بادکنک هلیومی شما بیش تر در هوا شناور بماند و ماندگاری بیش تری داشته باشد. اگر چه تمام بادکنک های هلیومی نهایتا خالی می شوند و به زمین می افتند، شما میتوانید دوام بادکنک را  به وسیله چند ترفند زیر بیش تر کنید.

فروشگاه اینترنتی هپی پیک مرکز فروش تم تولد و لوازم جشن تولد

بادکنک تم تولد صورتی
بادکنک تم تولد صورتی

 

ماندگاری بادکنک هلیومی لاتکس

این بادکنک ها وقتی با گاز هلیوم پر می شوند، فوق العاده به نظر می آیند. البته برای استفاده از آنها در جشن های خود لازم است با ایده ای مناسب آنها را به زیبایی تزیین کنید. از آنجایی که بادکنک های لاتکس منافذ اش زیاد است، از لحظه ای که آن را با گاز پر می کنید شروع به نشت کردن می کند.

بادکنک آبنباتی مارپیچ سبز
بادکنک آبنباتی مارپیچ سبز

ماندگاری بادکنک هلیومی فویلی

بادکنک های فویلی وقتی با گاز هلیوم پر می شوند مدت زمان زیادی برای شما می مانند و روز ها و بعضی مواقع هفته ها روی هوا شناور هستند. بنابراین می توانید یک روز قبل از مهمانی یا در ابتدای تدارکات مهمانی خود این بادکنک ها را پر کنید. این به این دلیل است که موادی که در ساخت این بادکنک ها به کار برده شده است اجازه نمی دهد گاز هلیوم به سرعت بادکنک های لاتکس، از آن خارج شوند. مدت زمان بالا ماندن این بادکنک ها، بسته به اندازه و شکل آن، متفاوت است. اما متداول ترین نوع بادکنک فویلی به قطر ۱۸ اینچ، حدودا ۳ تا ۵ روز مثل روز اول باقی می ماند! بادکنک ها با اشکال جذاب تر، معمولا در سایز بزرگتری هستند و می توان آنها را با هلیوم بیشتری پر کرد که هفته ها و برخی مواقع حتی ماه ها، در هوا می مانند، هر چند کمی از ارتفاع آنها کم می شود.

5 ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی
5 ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی

۵ ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی

۱-دور نگه داشتن از حیوانات خانگی:

اگر شما با حیوانات خانگی زندگی می کنید، بادکنک هلیومی خود را در مکانی دور از دسترس حیوانات قرار دهید. حیوانات بادکنک را به شکل وسایل بازی می بینند و به سمت آن ها می روند.زمانی که گربه شما بازیگوشی می کند، بادکنک به همراه نخش را مانند توپ می بیند و با آن بازی می کند و باعث ترکیدن بادکنک می شود.

5 ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی
5 ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی

۲- دور نگه داشتن از نور خورشید و گرما:

بادکنک خود را به دور از نور خورشید و در محیطی خنک نگه دارید. با این کار می تواند تاثیر بسزایی بر دوام بادکنک داشته باشید. برای بادکنک های فویلی سعی کنید آنها را در محیطی با دمای ثابت نگه دارید.

۳-نگهداری هوشمندانه:

زمانی که شما مهمانی و جشن های پشت سر هم دارید و میخواهید بادکنک هلیومی کیفیت خود را حفظ کند و دوباره مورد استفاده قرار بگیرد، میتوانید آن را در پلاستیک و یا پاکت های مخصوص بگذارید، به شرطی که اینقدر تنگ نباشند که به بادکنک فشار بیاورند.

5 ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی
5 ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی

۴-استفاده از مایع hi- float:

اگر بادکنک های لاتکس سفارش داده باشید، قبل از اینکه آن ها را با گاز هلیوم پر کنید می توانید از مایع hi-float  که غیر سمی و بدون خطر است در بادکنک لاتکس خشک ریخته و پس از کمی ماساژ آن را باد کنید. این کار موجب می شود عمر بادکنک هلیومی شما تا ۲۵ برابر افزایش پیدا کند. توصیه می شود بادکنک را تا اخرین حد ممکن باد نکنید و همیشه تا اندازه متوسطی به باد کردن ادامه دهید.

۵-حساسیت دمایی:

اگر جشنی و یا مهمانی شما خارج از ساختمان باشد بادکنک ها نسبت به قرار گرفتن در محیط  زودتر گاز خود را از دست می دهند.

 

در آخر میتوان گفت که جنس بادکنک ها میتواند تاثیر بسیار زیادی در ماندگاری گاز هلیومی در آن ها داشته باشد. با توجه به اینکه گاز هلیوم از محفظه های ریز بادکنک خارج می شود پس جنس بادکنک ها تاثیر زیادی بر خروج گاز هلیوم دارد.با توجه به اینکه بادکنک های چینی جنس خوب نیز در بازار موجود است ولی پیشنهاد ما به شما خرید بادکنک هلیومی مکزیکی و تایلندی است.

کلیک کنید سفارش بادکنک هلیومی درب منزل ⇒ کلیک کنید

مطالب مرتبط:

چگونه بادکنک هلیومی درست کنیم؟

آموزش گره زدن بادکنک

 

 

www.balloonacyonline.com


پشتیبانی هپی پیک

نگران نباشید!!! تیم پشتیبانی هپی پیک در تمام مراحل برگزاری جشن تولد در کنار شما هستند و چنانچه هر مشکلی ویا مشاوره ای در مراحل سفارش تم تولد و لوازم جشن تولد و خرید بادکنک هلیومی، سفارش بادکنک هلیومی، بادکنک تم تولد، خرید اینترنتی بادکنک تولد یا بعد از خرید داشتید می توانید ما با تماس بگیرید تا ما بتوانیم شما را به تزیین تولد، بادکنک آرایی تم و سلیقه ای که مدنظر شماست نزدیک کنیم.هپی پیک مرکز خرید عمده ی تم تولد در تهران، مرکز فروش تم تولد و خرید اینترنتی تم تولد، عرضه کننده تم تولد دخترانه، تم تولد پسرانه، تم تولد کودک، تم تولد نوجوان و تم تولد بزرگسالان در تهران می باشد.

6 نظر‌ها برای"۵ ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی"

 1. دی ۰۷, ۱۳۹۷ در ۰۱:۰۴ ق.ظ

  خیلی خوووبه👌🏼❤️
  فقط میشه بگین ک بادکنک هلیوم چند ساعت دوام می آورد ؟؟؟😶

  • دی ۰۷, ۱۳۹۷ در ۰۹:۱۴ ق.ظ

   سلام. بادکنک هلیومی جنس لاتکس اگر از جنس خوب انتخاب شود و قبل از باد کردن مقداری چسب مخصوص در آن ریخته شود تا یه هفته هم ماندگاری دارد.ولی در ۳ روز اول بادکنک شکل ظاهری خود را مانند روز اول نگه می دارد.
   در بادکنک های از جنس فویلی بیش تر از یک هفته بادکنک در هوا می ماند.

 2. miss
  خرداد ۲۹, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۰ ب.ظ

  سلام .دلیل اینکه بادکنک های هلیومی می ترکه چیه ؟وقتی سفارش میدیم تا میرسه چندتاش تو راه ترکیده.

  • خرداد ۲۹, ۱۳۹۸ در ۰۲:۰۹ ب.ظ

   سلام. اگه بادکنک هلیومی بیش از حد مجاز پر شود، میترکد. در بادکنک هایی که از جنس مرغوب استفاده می شوند کم تر این مورد دیده می شود.خود چسب هلیومی که داخل بادکنک ریخته می شود، بادکنک را مقاوم می کند.

 3. نفیسه
  مرداد ۰۹, ۱۳۹۸ در ۰۹:۲۰ ب.ظ

  سلام.بادکنک فویلی رو ک گاز هلیوم درش هست اگه بخوام پست کنم به نظرتون نمیترکه؟

  • مرداد ۱۰, ۱۳۹۸ در ۰۸:۱۱ ب.ظ

   سلام. اگه کارتنش مناسب باشه اتفاقی برای بادکنک هلیومی نمیوفته. ولی بازم بادکنک هلیومی رو نمیشه گفت صد در صد سالم میمونه

ثبت نظر

اسکرول
WhatsApp chat