ایده هایی برای تم تولد مردانه سفید و مشکی

تم تولد مردانه سفید و مشکی  می تواند یک تم جذاب و در عین حال شیک برای جشن تولد آقایان باشد. ما در اینجا برای شما ایده هایی برای برگزاری جشنی با این تم تولد مردانه را آورده ایم تا برای برگزاری این جشن راحت تر برنامه ریزی کنید.

می خواهید کیکی جذاب مطابق این تم یا کوکی های سفید و مشکی سرو کنید؟ نظرتان راجع به درست کردن سقفی پر از بادکنک های سفید و مشکی چیست؟ و یا خیلی ایده های جذاب دیگر. در ادامه جزییات این ایده ها با ایده هایی دیگر برای شما آورده شده است. ایده های مربوط به چیدمان میز تولد تم تولد سفید و مشکی را حتما چک کنید.

کوکی های تم تولد مردانه سفید و مشکی

چرا بین وانیل و شکلات یکی را انتخاب کنید؟ این کوکی های سفید و مشکی برای افرادی که نمی توانند بین وانیل و شکلات یکی را انتخاب کنند، درست شده است. نصف این کوکی ها (چه به طور آماده تهیه کنید چه خودتان آنها را بپزید) را با لایه ای از شیره وانیل و نصف دیگر را با لایه ای از شیره شکلات بپوشانید و درون ظرفی قرار دهید و درون یخچال قرار داده تا شیره ی روی آن کاملا ببندد. پس از خشک شدن، این کوکی های سفید و مشکی را درون ظرفی زیبا بچینید.

تهیه کردن کوکی های سفید و مشکی

کیک تولد سفید و مشکی

فکر کردن در مورد کیک تولدی متناسب با تم تولد مردانه سفید و مشکی انتخابی خود جزء اولین کار هایی است که باید برای آن برنامه ریزی کنید. کیکی شیک و زیبا برای این جشن سفارش دهید.

کیک تولد سفید و مشکی-

چیدمان میز برای تم تولد مردانه سفید و مشکی

این میز دسر و آبنباتی که در اینجا می بینید برای این تم بسیار زیبا و شیک می باشد. کیک تولد سفید و مشکی در مرکز این میز با گل های فوندانت سفید و ربان های فوندانت مشکی بسیار پر جلوه است.

دسر های دیگر مثل ،شکلات سنگی های سفید و مشکی، کاپ کیک های فوق العاده سفید ومشکی، و ظرف های شیشه ای پر شده با اسمارتیز های سفید و مشکی، بیسکوییت های اوریو و چیز های دیگر را بر روی این میز دسر مشاهده می کنید. همچنین همانطور که مشاهده می کنید می توانید از گل های سفید زیبا هم برای تزیینات بیشتر میز خود استفاده کنید.

چسباندن عکس های سیاه و سفید بر روی دیوار

تزیین دکوراسیون با عکس های سیاه و سفید شخصی بر حسب سن شخص یکی از ایده های جذاب برای تمام آقایان در هر سنی می باشد. رنگ زمینه ی این عکس ها سیاه، سفید، و طوسی می باشد که کاملا متناسب با جشن با تم تولد مردانه سفید و مشکی است.

قسمت جذاب این تزیین دکوراسیون جایی است که با قرار دادن عکس های سیاه و سفید آن شخص در کنار یکدیگر  عدد سن آن شخص به معرض نمایش در می آید و این عکس های سیاه و سفید شخصی، راه خوبی برای مرور خاطرات گذشته برای فرد مورد نظر می باشد.

عکس های سیاه و سفید بر روی دیوار-

 

 استفاده از شمع با تزیینات سفید و مشکی

استفاده از شمع ها برای تزیین روی میز ها بسیار مرسوم بوده و به دکوراسیون جشن شما زیبایی دو چندان می بخشد. پس با استفاده از شمع های سفید و مشکی یا شمع های سفید درون جا شمعی یا ظرف های تزیینی سفید و مشکی میز های جشن تولد را زیبا کنید.

پوشاندن سقف با بادکنک های سفید و مشکی

این بادکنک های هلیومی فضای جشن تولد را خاص و رویایی می سازد. سقف سالن برگزاری جشن تولد را با بادکنک های هلیومی سفید و مشکی پر کنید تا برای این جشن بزرگ فضایی شیک و هیجان انگیز به وجود آورید. با آویزان کردن ربان های سفید رنگ به هر یک از آنها این فضای هیجان انگیز را تکمیل می کند. یک لحظه تصور کنید وارد سالن جشنی می شوید و سر تان را بالا می گیرید و با چنین صحنه ای مواجه می شوید. رویایی است!

بیش تر بخوانید: چگونه بادکنک هلیومی درست کنیم؟

پوشاندن سقف با بادکنک های سفید و مشکی

 

رومیزی سفید و مشکی برای روی میز

این ست زیبای سفید و مشکی برای یک جشن تولد باشکوه مناسب می باشد، اما می تواند الهام بخش هر جشن کوچک زیبایی هم باشد. مانند تصویر، رومیزی ای سفید یا سفید و مشکی تهیه کنید، و با ظروف سفید و مشکی یا تهیه لوازم تولد تم مردانه سفید و مشکی هپی پیک و گل های طبیعی سفید رنگ، دستمال سفره های سفید و مشکی به شکل پاپیون یک میز تولد زیبا در خور یک آقای جنتلمن درست کنید.

 

کاپ کیک های سفید و مشکی

این کاپ کیک های کوچک و زیبا با این پاپیون های مشکی رنگ بر روی هر یک، برای سرو کردن در جشن تولد یک آقا بسیار مناسب می باشد. کاپ کیک های شکلاتی با تزیین خامه سفید رنگ و کمی سس کارامل بر روی آنها. و در آخر خلال دندان ها با پاپیون های مقوایی مشکی رنگ چسبیده شده بر روی آنها، تاپری فوق العاده و در عین حال مردانه برای این کاپ کیک ها می باشد. کاپ کیک ها را بر روی سینی ای سفید رنگ بچینید، این کاپ کیک ها در جشن تولد با تم مردانه سفید و مشکی فوق العاده به نظر می آیند.

کاپ کیک های سفید و مشکی-

 چوب شور های آغشته شده به شکلات تلخ و سفید

این چوب شور های آغشته شده به شکلات تلخ و سفید، چیزی است که همه عاشق آن می شوند. یه سادگی، چوب شور های کنجدی را در شکلات آب شده ی تلخ و سفید بغلتانید. هنگامی که شکلات خود را گرفت و سفت شد، روی چوب شور های آغشته به شکلات تلخ، شکلات سفید آب شده را راه راه بر روی آن بریزید و برای چوب شور های آغشته به شکلات سفید، شکلات تلخ  آب شده را و اجازه دهید شکلات کاملا ببندد و سفت شود. سپس آنها را درون بشقاب یا سینی ای سفید رنگ سرو کنید.

چوب شور های شکلات تلخ و سفید-

 پاپ کورن های سفید و مشکی

دانه های ریز شکلات تلخ را با پاپ کورن مخلوط کرده و درون ظرفی بریزید. این مخلوط به تم تولد مردانه سفید و مشکی شما بیشتر مطابقت دارد.

اگر خواستید یک جشن تولد مردانه با تم سفید و مشکی برگزار کنید حتما از این ایده ها الهام بگیرید. همچنین کلیه لوازم تم تولد مشکی و سفید هپی پیک هم کاملا مناسب چنین جشنی می باشد. پس معطل نکنید. با سفارش پکیج لوازم تولد هپی پیک و الهام گرفتن از این ایده های یک جشن تولد مردانه بی نظیر برنامه ریزی کنید.

پاپ کورن های سفید و مشکی-

مطالب مرتبط:

•جشنی مردانه با تم تولد کت و کراوات

•تم تولد سفید و مشکی برای تولد

مراسم جشن تولد در سنین مختلف

•ایده های تم تولد سبیل مردانه

 

 

ثبت نظر

اسکرول

هزینه ارسال بادکنک هلیومی به عهده مشتری می باشد. رد کردن