چگونه بادکنک هلیومی درست کنیم؟

چگونه بادکنک هلیومی درست کنیم؟

این روزا با بالارفتن قیمت گاز هلیوم، بادکنک هلیومی هم قیمت بالایی پیدا کرده است. ما در فروشگاه هپی پیک می خواهیم به شما یاد بدیم تا چگونه بادکنک هلیومی درست کنیم تا بدین صورت بتوانیم در هزینه های جشن تولد شما صرفه جویی کنیم .

این روش ساخت بادکنک هلیومی برای بادکنک های هلیومی است که به سقف چسبیده می شوند. با این روش ساخت بادکنک هلیومی می توانید تنها با داشتن چسب بادکنک و خود بادکنک،  هر چقدر یادکنک هلیومی خواستید بسازید و فضای جشن تولد خود را از این رو به اون رو کنید.

فروشگاه اینترنتی هپی پیک-

مراحل ساخت بادکنک هلیومی

در ابتدای مراحل اینکه چگونه بادکنک هلیومی درست کنیم؟ شما نیاز به مواد اولیه ارزان مانند بادکنک  و چسب بادکنک دارید. در مراحل اخر کار به ربان بادکنک هم برای تزیین بادکنک ها نیاز پیدا خواهید کرد.

چگونه بادکنک هلیومی درست کنیم؟

در مرحله دوم با استفاده از تلبمه بادکنک و یا دهان بادکنک ها را باد کرده و ته آن را گره بزنید تا وارد مرحله بعدی چگونه بادکنک هلیومی درست کنیم شویم.

بیشتر بخوانید: آموزش گره زدن بادکنک

بادکردن بادکنک-

در مرحله سوم ساخت بادکنک هلیومی چسب بادکنک را مطابق تصاویر زیر بر روی قسمت بالایی بادکنک که نقطه تیره رنگی می باشد و سپس با نوک ناخن چسب را روی بادکنک ماساژ داده تا به بادکنک چسبیده شود و بعد به آرامی نوار چسب را از روی آن جدا کنید تا تکه چسب از روی نوار جدا شده و به بادکنک بچسبد.

چسباندن چسب بادکنک

مراحل درست کردن بادکنک هلیومی-

ماساژ دادن چسب بادکنک-

ورداشتن چسب بادکنک-

ساخت بادکنک هلیومی-

 

دقت داشته باشید برای اینکه جای چسب بادکنک رو دیوار نماند، بادکنک را به آرامی به دیوار بچسبانید و زیاد فشار وارد نکنید. برای اطمینان بهتر میتوانید یک چسب بادکنک را به آرامی بر روی دیوار خود بچسبانید و سپس آن را جدا کنید تا مطمئن شوید آسیبی به دیوار وارد نمی کند.

بعد از چسباندن چسب بادکنک در مرحله بعدی رنگ ربان خود را انتخاب کرده و سپس به قسمت انتهایی بادکنک گره بزنید و هر چقدر که دوست دارید تا ربان آویزان باشد آن را قیچی کنید.

بستن ربان بادکنک-

بعد از بستن ربان، بادکنک ما آماده برای هلیومی شدن است. کافی است بادکنک را از قسمت بالایی آن به سقف بچسبانید و ربان آن را تا زمین ادامه دهید و سپس قیچی کنید. بدین صورت با یه هزینه مناسب یک جشن با کلی بادکنک هلیومی و ربان های رنگی خواهید داشت.

چسباندن به سقف

بیش تر بخوانید: ۵ ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی

2 نظر‌ها برای"چگونه بادکنک هلیومی درست کنیم؟"

  1. مامان امیرعباس
    تیر ۱۲, ۱۳۹۸ در ۰۳:۵۷ ب.ظ

    چسب بادکنک چندتاداره داخلش

    • تیر ۱۴, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۹ ق.ظ

      رو کارتن چسب بادکنک اطلاعات دقیقی نوشته نشده

ثبت نظر

اسکرول
WhatsApp chat