چسب بادکنک هلیومی چیست؟

چسب بادکنک هلیومی چیست؟

چسب بادکنک هلیومی محلولی از ماده ی پلاستیکی است که در آب حل شده است. این محلول پوششی درون بادکنک های لاتکس شکل می دهد که به طور قابل توجهی نشتی هلیوم یا هوای درون آن را کاهش می دهد.

با چسب بادکنک هلیومی دکوراسیون جشن را می توان یک روز پیش از موعد مقرر آن آماده کرد و دسته های بادکنک هلیومی را چندین روز بالا نگه داشت.

بادکنک های لاتکس پرشده با گاز هلیوم با چسب بادکنک هلیومی ۲۵ برابر بیشتر از حالت عادی بر روی هوا بالا می مانند و بادکنک های لاتکس پر شده با هوا با چسب بادکنک بیش از سه روز پر باقی می مانند.

چسب بادکنک خطری ندارد. این ماده غیر سمی، فاسد نشدنی، غیر قابل اشتعال، و قابل تجزیه می باشد. این ماده شبیه چسب پشت تمبر های پستی است.

ماندگاری بادکنک با چسب بادکنک هلیومی-

با چسب بادکنک هلیومی بادکنک ها چه مدت بر روی هوا بالا می مانند؟

برای شناور ماندن بادکنک ها در این مدت زمان، باید آنها در فضای بسته، مکانی با هوای کنترل شده و با وسیله ی گرمایشی یا کولر در حال کار نگه داشته شوند.

لطفا به خاطر داشته باشید مدت زمان بالا ماندن بادکنک ها در خارج از خانه (فضای آزاد) کوتاه تر خواهد بود. مدت زمان شناور ماندن بادکنک ها به عواملی مثل کیفیت  بادکنک لاتکس، رطوبت، دما، ارتفاع و موارد دیگر بستگی دارد.

بالا ماندن بادکنک ها در هوای گرم و مرطوب به طور معمول نصف می شود. برای داشتن بیشترین زمان شناور ماندن بادکنک ها بادکنک ها را با دست گره بزنید.

بیش تر بخوانید: ۵ ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی

آیا چسب بادکنک هلیومی بی خطر است؟

بله. چسب بادکنک خطری ندارد. این ماده غیر سمی، فاسد نشدنی، غیر قابل اشتعال، و قابل تجزیه می باشد. این ماده شباهت زیادی به چسب پشت تمبر های پستی دارد. به راحتی آن را با آب از پوست خود پاک کنید. اگر این محصول به طور تصادفی به چشم ها پاشید، برای چند دقیقه چشم ها را با آب شستشو دهید. اگر چه چسب بادکنک ماده ای غیر سمی است، خوب است که شیشه ی چسب بادکنک را از دسترس کودکان خارج نگه دارید.

چسب بادکنک کاملا غیر سمی است. این ماده شبیه چسب پشت تمبر های پستی است. اگر چه ماده ای غیر سمی است، چسب بادکنک را از دسترس کودکان خارج نگه دارید. . اگر چسب بادکنک به طور تصادفی به چشم ها پاشید، برای چند دقیقه چشم ها را با آب به خوبی شستشو دهید.

عمر مفید چسب بادکنک هلیومی چقدر است؟

عمر مفید چسب بادکنک، در صورتی که شیشه ی آن باز نشده باشد حداقل یک سال و در صورت باز شدن درب آن، حداقل سه ماه می باشد. برای جلوگیری از جمع شدگی محصول به دلیل گذشت انقضای آن، ابتدا چسب بادکنک قدیمی تر خود را استفاده کنید.

آیا چسب بادکنک بر روی بادکنک های فویلی هم کاربرد دارد؟

خیر. بادکنک های فویلی با توجه به وزنشان به اندازه کافی حالت شناوری ندارند و وقتی آغشته به چسب بادکنک شوند، شناور نمی شوند. برای بالا ماندن بادکنک های فویلی شما نیازی به استفاده از چسب بادکنک ندارید و خود بادکنک فویلی زمانی که با گاز هلیوم پر شود، ماندگاری زیادی در هوا دارد.

 

مطالب مرتبط:

چگونه بادکنک هلیومی درست کنیم؟

بادکنک هلیومی از کجا بخریم؟

آموزش گره زدن بادکنک

بادکنک هلیومی چیست؟

 

 

ثبت نظر

اسکرول

هزینه ارسال بادکنک هلیومی به عهده مشتری می باشد. رد کردن