مراسم جشن تولد در سنین مختلف

مراسم جشن تولد در سنین مختلف

خرید تم تولد کودک و تم تولد نوجوان و خرید لوازم تولد خود را بصورت آنلاین و خیلی راحت در فروشگاه هپی پیک انجام دهید. در ادامه به بررسی مراسم جشن تولد در سنین مختلف می پردازیم.

مراسم جشن تولد در سنین مختلف

با گذشت هر سال، هر یک از ما به بلوغ بیشتری میرسیم و از تجربیات و فهم بیشتری برخوردار می شویم. بنابراین جشن تولد در هر سال، با توجه به رشد بلوغ هر فرد، نیازمند جشنی متفاوت از سال گذشته می باشد. پس ایده های جشن تولد در هر سنی متفاوت خواهد بود. ایده های جشن تولد برای یک دختر یا پسر نوجوان با جوان ۲۰ ساله یا شخصی در ۵۰ سالگی متفاوت می باشد.

 

جشن با تم تولد یکسالگی

این اولین جشن تولد نوزاد نو رسیده می باشد و این جشن برای والدین این پسر یا دختر کوچولو از اهمیت ویژه ای برخوردار است. والدین این کودک یک ساله در این روز خاص، برای برگزاری یک جشن فوق العاده برنامه های زیادی را برنامه ریزی می کنند. هپی پیک برای خرید تم تولد یکسالگی و لوازم تولد آن ایده ای جالبی برای شما دارد.

اگر برای این جشن درست برنامه ریزی شده باشد، کودک شما با اینکه درک درستی از جشن تولد ندارد هم قطعا از این روز لذت می برد. بنابراین سعی کنید جشنی را برنامه ریزی کنید که کوچولوی شما در آن احساس راحتی کند. برای مثال مکانی آشنا، مثل خانه ی خودتان، را برای برگزاری این جشن انتخاب کنید. همچنین جشن با تم تولد یکسالگی را به مدت طولانی کش ندهید که کودک شما احساس خستگی کند.

با انتخاب تم تولد یکسالگی مناسب برای مراسم جشن تولد یک سالگی کودکتان، جشن تولد او را به یاد ماندنی کنید. انتخاب تم مناسب یکی از مهم ترین موارد برای برگزاری یک جشن خاص و فوق العاده می باشد.با انتخاب تم تولد یکسالگی مناسب ، شما تمی بچه گانه و شاد انتخاب کرده تا کودک شما با دیدن آن دکوراسیون ذوق زده شود. پیشنهاد مبکنم مقاله ۱۶ ایده برای جشن تولد یک سالگی را حتما بخوانید.

 

در اینجا چند تم پیشنهادی برای برگزاری جشن با تم تولد کودک برای شما آورده شده است:

شما می توانید از پکیج تولد یکسالگی دخترانه یا پکیج تولد یکسالگی پسرانه ی هپی پیک برای برگزاری این جشن استفاده کنید. همچنین می توانید از تم های شخصیت های کارتونی مختلف متناسب با جنسیت کودک خود به صورت تکی (پوکویو یا مینی موس)، و یا ترکیبی از شخصیت های کارتونی متفاوت استفاده کنید. می توانید رنگ زمینه ی دکوراسیون تم تولد کودک این جشن را کاملا صورتی (معمولا دختر) یا آبی (معمولا پسر) انتخاب کرده و با لوازم تولد مثل بادکنک پستونک، بادکنک فویلی شیشه شیر، بادکنک فویلی کالسکه و هر وسیله ی دیگر، مربوط به کودکان یک ساله، میز تولد کودک خود را تزیین کنید. تم تولد کودک بچه رییس هم گزینه ی مناسبی برای این سن می باشد.

با توجه به تم تولد کودک انتخابی خود از بادکنک های هلیومی یا لوازم تولد مخصوص برای تزیین دکوراسیون مراسم جشن تولد استفاده کنید. برای برگزاری جشن تولد کودکان در سنین بالاتر، حالا که کمی درکشان بالا رفته و علایق خود را نشان می دهند، کار شما ساده تر می شود. با توجه به علایق کودک خود تم تولد کودک مناسب برای جشن تولد کودک خود انتخاب کنید.

 

جشن با تم تولد نوجوان

اگر برای مراسم جشن تولد دختر یا پسر نوجوان خود برنامه ریزی می کنید، از آنها بپرسید که دقیقا چه چیزی برای این جشن می خواهند. این کار انتخاب و تصمیم گیری برای برگزاری جشنی مهیج، طبق تم تولد نوجوان مورد علاقه دختر یا پسرتان را برای شما راحت تر می سازد. هر سنی در دوران نوجوانی از اهمیت خاصی برخوردار است. اما جشن تولد ۱۸ سالگی برای نوجوانان خیلی حایز اهمیت است. ورود به سن ۱۸ سالگی تغییرات زیادی در زندگی فرد ایجاد می کند. همانطور که در اکثر کشور ها با رسیدن به این سن به سن قانونی می رسید.

با توجه به سن نوجوان خود می توانید تمی مناسب مطابق علایق او انتخاب کنید. مثلا تم تولد نوجوان انتخابی این جشن می تواند تیم فوتبال، رشته ی ورزشی، شخصیت کارتونی یا فیلم مورد علاقه ی دختر یا پسرتان باشد. شما می توانید برای نوجوان پسر خود از تم تولد نوجوان بارسلونا، تم رئال مادرید، یا شخصیت های کارتونی بت من، مرد عنکبوتی، و سبیل؛ و برای نوجوان دخترتان از تم تولد نوجوان بالرین، تم تاج صورتی ، تم لب فروشگاه اینترنتی هپی پیک استفاده کنید.

خرید تم تولد نوجوان و لوازم تولد خود آن را بصورت آنلاین از هپی پیک انجام دهید تا بدون هیچ کمو کسری وسایل تولد خود را درب منزل تحویل بگیرید.

 

 

جشن با تم تولد بزرگسال

وقتی وارد ۲۱ سالگی می شوید، زندگی شما تغییری اساسی می یابد و وارد مرحله ای مهم و متفاوت از زندگی می شوید. در این مرحله از زندگی با فرصت ها و انتخاب های زیادی روبرو می شوید. خیلی از موانع و نباید های زندگیتان از بین می رود، آزادی بیشتری به دست می آورید و به دنیای رویایی ای که در نوجوانی در ذهن خود تصور می کردید، نزدیک تر می شوید. و از همه مهم تر اینکه با رسیدن به این سن به صورت قانونی می توانید خیلی از آرزو های ذهنیتان را عملی کنید. و با گذشت زمان در دهه ی ۲۰ سالگی، تا ۳۰ سالگی سال به سال آزادی بیشتر و تجربیات بیشتری کسب می کنید و با فرصت های زیادی روبرو می شوید. پس جشن گرفتن در این سال ها (دهه ی ۲۰ سالگی) برای خیلی ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ورود به ۳۰ سالگی یکی از مراحل مهم زندگی هر فردی می باشد، پس مطمینا هر کسی دوست دارد مراسم جشن تولد ۳۰ سالگی خود را با دوستان و عزیزان خود جشن بگیرد و از آن لذت ببرد. شما می توانید برای مراسم جشن تولد ۳۰ سالگی خود یک جشن کوچک با تعداد مهمانان محدود و یا یک جشن تولد مفصل داشته باشید. با انتخاب تم تولد بزرگسال مناسب جشن تولد دلخواه ۳۰ سالگی خود را برگزار کنید.

همینطور با رسیدن به سن های ۴۰، ۵۰، ۶۰ و … شما با انتخاب یک تم تولد بزرگسال مناسب و برنامه ریزی درست برای آن یک جشن تولد شاد و زنده خواهید داشت. در هر سنی که باشید می توانید دوستان و آشنایان خود را دعوت کنید و یک جشن تولد فوق العاده برای خود برگزار کنید و از آن لذت ببرید.

متناسب با سن خود می توانید از تم تولد بزرگسال هپی پیک استفاده کنید. تم های خالدار رنگی، تم سبیل برای برگزاری یک مراسم جشن تولد رسمی، تم تاج مشکی، تم لب و یا تم های دیگر. همچنین می توانید تم زمان قدیم مثلا تم دوران قاجار یا شبه آن، تم ورزشی، تم رسمی را برای تولد خود انتخاب کنید و مهمانان خود را به پوشیدن لباسی هماهنگ با تم تولد بزرگسال انتخابی خود دعوت کنید. اما معمولا در سنین بالا افراد جشن تولدی رسمی با دوستان و آشنایان خود را ترجیح می دهند. پس اگر قصد داشتید مادر و پدر ها یا مادر بزرگ، پدر بزرگ های خود را سورپرایز کنید، یک جشن تولد رسمی با تمی مناسب برای آنها تدارک ببینید. استفاده از بادکنک فویلی های عدد، بادکنک هلیومی و به طور کلی بادکنک را فراموش نکنید!

امیدواریم از مقاله مراسم جشن تولد در سنین مختلف استفاده کرده باشید ، در ادامه میتوانید برگزاری جشن با تم تولد بزرگسالان را بخوانید.

ثبت نظر

اسکرول
WhatsApp chat