محبوب ترین تم تولد زنانه

تم تولد زنانه

خانم ها افرادی دقیق و حساس هستند. با نزدیک شدن روز تولدشان، اگر قصد برگزاری جشن تولدی برای خود داشته باشند و یا شخص دیگری برای آنها قصد برگزاری جشن داشته باشد، باید به این نکته توجه کرد که چگونه می توان جشن تولدی بی کم و کاست و ایده آل برگزار کرد. این روز، روز مهمی است و بهتر است آن را در حد امکان به بهترین نحو جشن گرفت. پس اولین چیزی که باید به فکر آن باشید انتخاب یک تم تولد زنانه مناسب برای تزیین دکوراسیون این جشن می باشد.

در این مقاله قصد داریم یک تم تولد شیک و محبوب زنانه فروشگاه هپی پیک را برای جشن تولد خانم ها معرفی کنیم.

انواع-تم-تولد-زنانه
انواع-تم-تولد-زنانه

 

معرفی انواع تم تولد زنانه

انواع تم های تولد بزرگسال خال دار در فروشگاه هپی پیک مانند تم سفید خال مشکی، قرمز خال سفید، صورتی خال سفید، مشکی خال قرمز و سایر تم های خالدار می تواند ایده های مناسبی برای برگزاری جشن با تم تولد زنانه باشد. اما در این مقاله می خواهیم با یک تم تولد شیک و پر فروش و محبوب شما را آشنا کنیم .تم هایی تاج صورتی، تاج سفید و تم لب و عینک از پر طرفدارترین تم تولد زنانه می باشند که بسیاری از خانم ها در سن های مختلف این تم ها را برای روز تولد خود انتخاب می کنند. در کنار لوازم تولد این تم ها می توانید بادکنک های هلیومی فضای جشن تولد را تزیین کنید. رومیزی ای پولک دار یا زرق و برق دار و یا به رنگ زمینه ی تم خود بر روی میز تولد پهن کنید و لوازم تولد و غذا و خوراکی های دیگر جشن خود را به زیبایی بر روی آن بچینید.

تم-تولد زنانه-لب-
تم-تولد زنانه-لب-

تم تولد زنانه لب

تم تولد لب یک تم تولد زنانه پرفروش و محبوب سال گذشته فروشگاه هپی پیک بود. زمینه این تم سفید و قرمز بوده و عکس عینک و لب قرمز رنگ به همراه گردنبند روی آن چاپ شده است.این تم زنانه دارای اقلام پیش دستی و لیوان، سفره، شمع لب، بادکنک فویلی لب، چاقو و چنگال، ریسه تولد، تاپر رو کیک، کلاه و بمب شادی با تکه های کاغذ طرح لب می باشد.

دکوراسیون-جشن-تم-تولد-زنانه-لب
دکوراسیون-جشن-تم-تولد-زنانه-لب
تزیین-میز-تم-تولد-زنانه-لب
تزیین-میز-تم-تولد-زنانه-لب

 

چیدمان-میز-تم-تولد-زنانه-لب
چیدمان-میز-تم-تولد-زنانه-لب

 

مطالب مرتبط:

•تم تولد سفید و قرمز

•تم تولد سفید و مشکی برای تولد

 

ثبت نظر

اسکرول

هزینه ارسال بادکنک هلیومی به عهده مشتری می باشد. رد کردن