لوازم جشن یوونتوس

لوازم جشن یوونتوس

باشگاه فوتبال یوونتوس که با نام‌های یوونتوس یا یووه نیز شناخته می‌شود، نام یک باشگاه فوتبال حرفه‌ای است که در شهر تورین، در کشور ایتالیا قرار دارد. یوونتوس سومین باشگاه قدیمی فوتبال ایتالیا بعد از جنوا و اودینزه می باشد. این باشگاه در سال ۱۸۹۷ توسط چند دانشجوی تورینی، با نام باشگاه ورزشی یوونتوس تاسیس شد. یوونتوس یکی از پرافتخارترین باشگاه‌های فوتبال در ایتالیا و جهان است. لباس اول این تیم به رنگ سفید و مشکی می باشد و لباس دوم آن سفید است.

خرید-لوازم-جشن-یوونتوس

خرید لوازم جشن یوونتوس

هنگامی که تم تولد یوونتوس را برای مهم ترین روز زندگی پسر خود و مهمانانش سفارش می دهید آنها را برای یک بازی بزرگ آماده می کنید! این تم برای تمامی طرفداران این تیم فوتبال سرشناس و تمام فوتبال دوستان مناسب است. با سفارش لوازم جشن یونتوس می توانید جشن تولدی فوتبالی و بی نظیر برای پسر خود برگزار کنید و این روز را برای او و تمام مهمانان این جشن تولد به یاد ماندنی سازید.

تم تولدی در ذهن خود دارید و نمی توانید برای برگزاری جشنی با آن تم برنامه ریزی کنید؟ سایت هپی پیک به شما کمک می کند تا ایده آل ترین جشن تولد با تم مورد نظر خود را برگزار کنید. در اینجا ایده هایی در رابطه با تزیین دکوراسیون، پیشنهاداتی برای غذا و نوشیدنی های جشن و هر چیز دیگری برای برگزاری جشن یوونتوس بی کم و کاست را می توانید پیدا کنید.

کارت دعوت

برای مهمانان این جشن پیامی هیجان انگیز بفرستید تا آنها را برای جشنی مهیج و شاد آماده کنید. این کارت دعوت های تم باشگاه فوتبال یوونتوس، مهمانان را به پوشیدن پیراهن بازیکن مورد علاقه ی یووه خود برای این جشن تولد فرا می خواند!

لوازم جشن یوونتوس
لوازم جشن یوونتوس

دکوراسیون تم یوونتوس

هیچ چیز به اندازه ی به کار بردن توپ فوتبال و پیراهن های مخصوص باشگاه یوونتوس در دکوراسیون این جشن، حال و هوای فوتبالی به این جشن تولد نمی دهد. از این دو وسیله در همه جای دکوراسیون، بر روی دیوار ها، روی میز و صندلی، بادکنک ها و غیره استفاده کنید. همچنین رنگ زمینه ی این تم سفید و مشکی می باشد.  برای بنر این جشن می توانید از لوگوی این تیم استفاده کنید و بر روی دیوار پشت میز تولد نصب کنید. پس از این ها با بادکنک هلیومی های به رنگ های مشکی و سفید، و شاید نقره ای، کیکی زیبا به شکل پیراهن این تیم، ظروف روی میز، ریسه تم تولد یوونتوس و لوازم جشن یوونتوس دیگر، دکوراسیونی فوق العاده برای این تم درست کنید.

همچنین می توانید از تم تولد سفید و مشکی هپی پیک هم برای این تم ایده بگیرید.

بادکنک هلیومی تم تولد مشکی
بادکنک هلیومی تم تولد مشکی
بادکنک هلیومی تم تولد سفید
بادکنک هلیومی تم تولد سفید

بادکنک آرایی تم یوونتوس

هیچ جشن تولدی بدون تعداد زیادی بادکنک جشن تولد نمی شود! با سفارش تعداد بالایی از بادکنک هلیومی های سفید و مشکی فضایی زیبا به وجود آورید. از این بادکنک ها می توانید در هر جایی، پشت صندلی ها، کناره های میز و مکان های دیگر استفاده کنید و جلوه ای خاص برای فضای خانه ی خود و عکس های این جشن تولد به وجود آورید.

بشقاب و لیوان یوونتوس
بشقاب و لیوان یوونتوس

تزیین روی میز با لوازم جشن یوونتوس

جشن تولد بدون کیک، بستنی، پفک، چیپس، فست فود هایی مثل پیتزا، اسنک تولد نمی شود. باید میزی را برای چیدن تمام خوراکی های تدارک دیده شده بر روی آن و ظروفی برای سرو کردن آنها برای این جشن آماده کنید، و ظروف تم تولد یوونتوس، بشقاب هاو لیوان تم تولد یوونتوس، دستمال و و لوازم تولد دیگر بهترین پیشنهاد برای این منظور می باشد. سعی کنید تمامی لوازم تولد دیگر به کار برده شده بر روی میز را به رنگ های سفید و مشکی و یا شیشه ای انتخاب کنید. پسر بچه ها از خوردن غذای خود در ظروفی با طرح تیم فوتبال مورد علاقه ی خود حسابی هیجان زده می شوند و از خوردن غذا ها نهایت لذت را خواهند برد.البته این تم در تم تولد بزرگسال بسیار مورد استفاده قرار می گیرد زیرا این تیم فوتبالی طرفدارای زیادی در ایران دارد.

بازی و سرگرمی

اگر جشن تولدی با تم یوونتوس را برنامه ریزی کرده اید، پس عده ای پسر بچه ی پر جنب و جوش و هیجانی در این جشن خواهید داشت. آنها برای سرگرم شدن و آزاد کردن انرژی و هیجانات خود نیاز به سرگمی و بازی های متنوعی دارند. با قرار دادن بازی و سرگرمی هایی در لیست برنامه های این جشن تولد مهمانان خود را هیجان زده و سرگرم نگه دارید. زمانی را هم به عکس گرفتن از آنها در باشگاه فوتبال یوونتوس در بین لوازم جشن یوونتوس  اختصاص دهید تا عکس های فوتبالیستی زیبایی از آنها در این روز به یادگار ثبت کرده باشید.

 

بیش تر بخوانید: تم تولد فوتبالی استقلال

 

 

 

 

ثبت نظر

اسکرول

هزینه ارسال بادکنک هلیومی به عهده مشتری می باشد. رد کردن