• درباره ما

مقدمه

وسایل تم تولد

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است.

منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند.

 امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند.

ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است.

همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

 امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است.

همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم.

دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است.

هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند.

صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

نقش خرید آنلاین در خدمات جشن

زمانی که جشن و یا تولد یکی از عزیزان شما به یک مناسبت خاص نزدیک است.

ممکن است شما با توجه به مشغله کاری فرصت کافی برای تصمیم گیری نداشته باشید و یا نگران این باشید که تحت تاثیر محیط خرید خود و یا زمان نداشتن آنچه خریداری کرده اید، کیفیت مناسب را نداشته باشد و  یا رنگ وطرح آن طبق سلیقه شما نباشد.

حتما شما دوست دارید تو منزل یا محیط کار  با آرامش و آسودگی وسایل تم تولد خود را انتخاب کنید و محصولات با کیفیت را خیلی آسان و راحت درب منزل تحویل بگیرید.

هپی پیک چیست؟ وسایل تم تولد

هپی پیک فروشگاه تم تولد در تهران و مرکز فروش تم تولد  میباشد .

خرید وسایل تم تولد ، خرید تم تولد ، سفارش تم تولد ، لوازم تولد و انواع مختلف تم تولد مانند تم تولد پسرانه ، تم تولد دخترانه ، تم تولد بزرگسال به همراه تمامی وسایل تم تولد این تم ها در فروشگاه هپی پیک به راحتی امکان پذیر می باشد.

هپی پیک با همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها ،

نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند تا بهترین خدمات را که شایسته با سلیقه مشتری است ارائه دهد.

محصولات ارایه شده درسایت،توسط خود هپی پیک از تولید کنندگان داخلی، وارد کنندگان عمده، و اشخاصی که با هنر خود در منزل کارآفرینی می کنند تهیه می شود و

به صورت آنلاین به فروش می‌رسد.

سیاست قیمت‌‏گذاری در هپی پیک مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.

ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب، تنوع فراوان و خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های هپی پیک محسوب می‌شود.

هپی پیک با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین

قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

هدف هپی پیک

 هدف هپی پیک صرفه جویی در وقت، زمان و انرژی شماست.

شما میتوانید بدون اینکه درگیر شلوغی راه و ترافیک شوید در کم ترین زمان ممکن و با دسترسی آسان از میان کلی محصول متنوع و باکیفیت، بدون نیاز به ثبت نام طولانی و تنها با وارد کردن آدرس و شماره همراه محصول خود را با خیال راحت طبق سلیقه خود  انتخاب کرده وخیلی سریع  آن را درب منزل خود تحویل بگیرید و به این شکل انرژی و شادابی خود را برای شب جشن حفظ کنید  و لحظات و تجربه شادی را بهمراه دوستان و خانواده داشته باشید.

راز اعتماد مشتریان به هپی پیک

  • پرداخت درب منزل برای اطمینان از اینکه کالای مورد نظر از کیفیت لازم برخودار باشد
  • عودت ۲۴ ساعته محصول در صورت ایجاد پارگی،خرابی و یا هر مشکل دیگر در آن
  • پشتیبانی تمام وقت تیم ما از شما چنانچه هر مشکلی ویا مشاوره ای در مراحل خرید و بعد از خرید داشتید میتوانید ما با تماس بگیرید تا ما بتوانیم شما را به هدف و سلیقه ای که مدنظر شماست نزدیک کنیم.

اسکرول