جشن با تم تولد پسرانه بتمن

جشن با تم تولد پسرانه بتمن-

جشن با تم تولد پسرانه بتمن | بتمن یکی از اولین ابرقهرمان های ساخته شده توسط دی سی کامیکس (ناشر کتاب‌های کمیک و یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین شرکت‌های تولید داستان مصور در آمریکا) است. بتمن با هر نوع جنایت و تبهکاری ای در شهر گاتهام مبارزه می کند و بیش از ۷۰ سال الهام بخش طرفداران خود در هر نقطه ای از جهان می باشد. اگر پسر شما عاشق کامیک ها، کارتون ها و فیلم های بی شمار بتمن می باشد، پس برگزاری جشن تولدی با تم بتمن آرزو های او را برآورده می سازد.

 

هپی پیک تمام لوازم مورد نیاز با تم تولد پسرانه بتمن را برای برگزاری جشن تولدی بی نظیر برای شما فراهم کرده است.با خرید لوازم  تم تولد پسرانه بتمن، یکی از ابرقهرمان های اصلی را برای جشن تولد بعدی پسر کوچولوی خود خواهید داشت. گیفت های تولد، لوازم دکوراسیون مانند بنر، دسته های بادکنک، ظروف روی میز، دستمال و غیره؛ به شما کمک می کند تا شهر گاتهام را برای قهرمان کوچولوی خود و مهمانانش خلق کنید!

شنل و نقاب سیاه رنگ خود را برای مبارزه در جشن با تم تولد بتمن ببندید!

تزیین جشن تم تولد پسرانه بتمن-

مقدمه ای بر داستان بتمن

شهر گاتهام. سر دسته ی مجرمان، کارل گریسوم به خوبی این شهر را تحت تسلط خود در آورده است اما فردی ضد جنایت و تبهکاری به نام بتمن، در این شهر زندگی می کند که تصمیم گرفته با هر نوع جنایت و تبهکاری مبارزه کند. دست راست گریسوم، فردی بی رحم به نام جک ناپیر می باشد که اصلا فرد زیرک و با درایتی نیست. پس از درگیری بین دو گریسوم، ناپیر پلیس را باخبر می سازد و تظاهر به مرگی ساختگی با محلولی شیمیایی می کند.

با این حال، او خیلی زود به عنوان جوکر دوباره ظاهر می شود و شروع به کار های جنایتکارانه ی خود در شهر گاتهام می کند. در این بین، خبرنگاری به نام ویکی ویل، دنبال نوشتن مقالاتی درباره ی بتمن در این شهر است. خیلی زود او با شخصیت اصلی بتمن، یعنی بروس وین میلیاردر، ارتباط برقرار می کند.

 

ایده هایی برای جشن با تم تولد پسرانه بتمن

کارت دعوت تم بتمن
کارت دعوت تم بتمن

•کارت دعوت

قبل از هر کاری با کارت دعوت های زیبای تم بتمن مهمانان جشن را دعوت کنید. با این کارت دعوت های بتمن دوستان و آشنایان خود را از جزییات جشن با خبر کنید تا آنها بتوانند ماسک و شنل های خود را برای راهی شدن به شهر گاتهام آماده کنند.

لباس بتمن-
لباس بتمن-

•مهمانان را به پوشیدن لباسی مطابق تم انتخابی خود دعوت کنید

برای داشتن آن حس واقعی بتمن در جشن تولد کودکتان، نه تنها کودکتان بلکه شما و مهمانان دیگر هم باید لباسی مطابق با شخصیت های مختلف بتمن در این جشن به تن کرده باشید. بنابراین، در کارت دعوتی که برای مهمانان این جشن فرستاده می شود باید با صراحت ذکر شود که مهمانان با لباسی مطابق با تم تولد بتمن در این جشن حضور یابند. هنگامی که همه مثل یکی از شخصیت های سری فیلم های بتمن لباس بپوشند، جشن تولد کودک شما به طور خودکار نسخه ای عینی از شهر گاتهام را نشان خواهد داد.

 •دکوراسیون

از بادکنک ها و بنر تا نمایش نمای شهر همه ی لوازم تولد مورد نیاز را می توانید در هپی پیک تهیه کنید. با دکوراسیونی الهام گرفته از کامیک های اصلی بتمن، پسر شما و دوستانش خود را در دل شهر گاتهام کنار شخصیت های مختلف بتمن می بینند. دکوراسیون جشن تولد کودک خود را با لوازم مربوط به تم بتمن تزیین کنید و شاهد مبارزه کردن قهرمان کوچولوها در برابر خطرناکترین جنایتکاران شهر باشید.

بادکنک هلیومی تم بتمن

•بادکنک آرایی

بادکنک جزء بایدهای هر جشن تولدی است. برای این تم نباید تنها از بادکنک های ساده و یکرنگ استفاده کنید. با دو بادکنک هلیومی فویلی بتمن، دو بادکنک فویلی ستاره ای و شش بادکنک لاتکس تم بتمن یک دسته بادکنک زیبا برای دکوراسیون این جشن درست کنید.

بادکنک تم تولد بنفش

بادکنک تم تولد مشکی
بادکنک تم تولد مشکی
بادکنک تم تولد زرد
بادکنک تم تولد زرد

ست کردن رنگ ها

یکی دیگر از راه هایی که از طریق آن می توانید جشن خود را به فضایی کاملا متناسب با تم تولد پسرانه بتمن تبدیل سازید، استفاده از رنگ هایی چون آبی، مشکی، بنفش و زرد برای تمام تزیینات به کار برده شده در دکوراسیون این جشن، مثل بادکنک ها، ظروف روی میز، گل آرایی، بنر و غیره، می باشد. این رنگ ها نمادی از بتمن است و وقتی که همه چیز در اطراف شما در این رنگ ها باشد، ناخودآگاه احساس می کنید که وارد دنیای بتمن شده اید. رنگ ها تاثیر زیادی بر روی ذهن دارند بنابراین با استفاده از رنگ های بتمن به تنهایی، مطمینا جشن تولد شما به فضای حقیقی کارتون بتمن بیشتر نزدیک می شود.

بشقاب و لیوان تم تولد بتمن
بشقاب و لیوان تم تولد بتمن
سفره تم تولد بتمن
سفره تم تولد بتمن

•ظروف روی میز

بتمن و تیمش سزاوار فضایی صمیمی برای سرو غذا هستند. خوشبختانه هپی پیک تمام ظروف روی میز مورد نیاز برای صرف غذایی لبریز از آرامش را برای جشن تولدی بزرگ فراهم کرده است. با انتخاب رو میزی ای متناسب با رنگ تم بتمن و چیدن این ظروف با طرح بتمن و قرار دادن کیکی با این تم فضایی زیبا و وسوسه برانگیز برای مهمانان این جشن درست کنید

•غذا و خوراکی های جشن

علاوه بر دکوراسیون، غذا و خوراکی های جشن تولد هم باید متناسب با تم تولد پسرانه بتمن باشد. به خصوص دسر ها، طوری که تمام شیرینی ها، کاپ کیک ها، آبنبات ها، با طرح لوگوی بتمن بر روی آنها یا حداقل در رنگ های بتمن سرو شوند.

نقاب بتمن-
نقاب بتمن-

•سرگرمی

یکی از سخت ترین قسمت های برنامه ریزی برای برگزاری جشن تولدی مفرح و شاد، قسمت انتخاب سرگرمی مناسب برای کودکان است. زمانی را برای عکس گرفتن از کودکان با لوازم و دکوراسیون بتمنی این جشن اختصاص دهید. بنری از شهر گاتهام در پشت میز تولد و میز تولدی تزیین شده با کیک و ظروف روی میز بتمن، بادکنک هایی متناسب با این تم تولد پسرانه بتمن، عکس های قهرمان شما و مهمانانش را زیبا و آنها را برای مدتی سرگرم می سازد.با تهیه ی لوازم جانبی بتمن مثل ماسک و شنل و چیز های دیگر کودکان را سرگرم کرده و آنها را هیجان زده کنید.

•موسیقی بتمن

هیچ تولدی بدون موسیقی و آهنگ کامل نمی شود و وقتی جشن تولدی با تم تولد پسرانه بتمن در پیش رو دارید، برای موسیقی این جشن هم بهتر است از موسیقی متن بتمن استفاده کنید. با پخش موسیقی بتمن، با دیدن شور و هیجان کودکان شگفت زده می شوید.

گیفت تولد بتمن
گیفت تولد بتمن

•گیفت تولد بتمن

وقتی قهرمان شما به همراه دوستانش موفق به نجات شهر گاتهام شدند و وقت آن شد که مهمانان به خانه هایشان بروند، با تهیه ی این گیفت های زیبای تم تولد پسرانه بتمن برای آنها از حضورشان در جشن تولد کودک خود قدردانی کنید. همچنین می توانید پاکت هایی متناسب با این تم تهیه کرده و داخل آنها را با خوراکی های کوچک خوشمزه یا وسایل دیگر پر کنید.

 

بیشتر بخوانید: تم بن تن برای تولد

 

 

 

 

ثبت نظر

اسکرول

هزینه ارسال بادکنک هلیومی به عهده مشتری می باشد. رد کردن