جشن با تم تولد باربی دخترانه

جشن با تم تولد باربی دخترانه

عروسک های باربی یکی از آن عروسک هایی است که هر دختر خانمی در کودکی آرزوی داشتن یکی از آنها را داشته است. با انتخاب تم تولد دخترانه باربی، کودک خود را به دنیای رویایی باربی ها ببرید.

باربی و تصویر نمادین صورتی رنگ آن با لوازم تم تولد باربی هپی پیک یک تم فوق العاده زیبا برای جشن تولد دختر خانم ها می باشد. تصمیم دارید جشن تولد بعدی دختر کوچولوی خود را با تم زیبای باربی برگزار کنید؟ در اینجا ایده هایی برای برگزاری جشن تولدی بی نظیر با این تم برای شما آورده شده است.

خرید تم تولد باربی دخترانه در هپی پیک-

ترکیب رنگ تم تولد باربی دخترانه

اول از هر کاری، همیشه یک رنگ زمینه ی اصلی انتخاب کنید. برای داشتن یک ترکیب رنگ زیبا برای تم تولد باربی دخترانه ، صورتی برای کوچولو ها و صورتی با سیاه و سفید برای دختر خانم در سنین کمی بالاتر بسیار مناسب می باشد.

برای این تم تولد باربی دخترانه رنگ صورتی (کم رنگ و پر رنگ) رنگ زمینه می باشد که در کل فضای جشن از این رنگ استفاده می شود.

یک رومیزی صورتی یا سرخابی زیبا تهیه کنید. میز تولد را با ظروف تم تولد باربی و دستمال سفره های آن به زیبایی بچینید. کیک باربی خود را در مرکز میز قرار دهید و لوازم تولد دیگر را دور آن بچینید. می توانید عروسک های باربی کودک خود را برای تزیینات بیشتر در بین لوازم روی میز قرار دهید.

سفره تم تولد باربی
سفره تم تولد باربی
پاپ کرن تم تولد باربی
پاپ کرن تم تولد باربی

کیک تولد باربی

با کیک تولد شروع کنید. این آسان ترین قسمت برای برگزاری یک جشن تولد است، به خصوص اگر کیکی از قبل آماده شده از بیرون سفارش بدهید. همچنین می توانید یک کیک اسفنجی خامه ای ساده تهیه کنید و یاخودتان در خانه درست کنید و با عروسک های کوچک باربی یا تاپر های آن کیکی متناسب با این تم درست کنید.

کیک تولد باربی-

میز دسر

یک میز کوچک در کنار فضای محل جشن یا کنار میز اصلی تولد، برای قرار دادن دسر ها، نوشیدنی ها، گل و کادو های مهمانان قرار دهید. میز را با قرار دادن گل های صورتی و سرخابی در گلدان هایی زیبا مزین کنید.

چیدمان صورتی میز باربی-

گیفت تولد

همچنین جعبه یا ساک هایی صورتی رنگ با تصویر نمادین باربی بر روی آنها به عنوان گیفت تولد برای مهمانان خود درست کنید و درون این جعبه ها را با جایزه هایی کوچک به سلیقه ی خود پر کنید. در پایان جشن هر یک از مهمانان را با این گیفت های دست ساز خود بدرقه کنید.

جعبه های هدیه تم باربی دخترانه-

حلقه بادکنک های رنگ تم باربی

یک حلقه بادکنک زیبا برای تم تولد باربی دخترانه خود درست کنید. بادکنک های صورتی رنگ را بر روی کف زمین بریزید و یا یک حلقه زیبا از بادکنک (که این روز ها بسیار مرسوم می باشد!) برای دیوار پشت میز تولد و پشت صحنه عکس های کودک خود درست کنید.

برای درست کردن این حلقه بادکنکی از صورتی، مشکی و سفید استفاده کنید یا همگی را به رنگ صورتی در تناژ های مختلف انتخاب کنید. در هر صورت از آن لذت ببرید و مطمینا مهمانان دیوانه ی این حلقه بادکنکی زیبای شما می شوند.

بادکنک هلیومی آبنباتی صورتی
بادکنک هلیومی آبنباتی صورتی

خوراکی های جشن

همانطور که گفته شد رنگ زمینه این تم صورتی است، پس سعی کنید تا آنجا که امکانش هست تمام غذا ها و خوردنی های این جشن را به رنگ صورتی تهیه کنید.

خوردنی های صورتی- شربت توت فرنگی برای جشن باربی-

 

لباس باربی

طرفدار کوچولو های باربی عاشق لباس های آنها هستند. از این رو برای دختر کوچولوی خود در روز تولدش لباسی متناسب با تم تولد باربی دخترانه تهیه کنید، تا او ستاره ی جشن تولد خود شود. همچنین مهمانان این جشن را هم به پوشیدن لباسی متناسب با این تم دعوت کنید.

 

مطلب مرتبط :

•ایده هایی برای برگزاری جشن با تم تولد دخترانه

معرفی تم تولد مینی موس دخترانه

•تم السا برای جشن تولد

 

 

 

 

 

.

 

 

ثبت نظر

اسکرول

هزینه ارسال بادکنک هلیومی به عهده مشتری می باشد. رد کردن