جشنی مردانه با تم تولد کت و کراوات

جشنی مردانه با تم تولد کت و کراوات

جشنی مردانه با تم تولد کت و کراوات | اگر به دنبال یک تم شیک و مجلسی برای جشن تولد آقایان هستید، تم تولد کراوات همان چیزی است که به آن نیاز دارید. کروات معمولا نشانی از آقایان جنتلمن و متشخص می باشد.  با انتخاب این تم تمام مهمانان حاضر در جشن تولد باید با لباسی رسمی حضور یابند. تم کروات را چه برای جشنی باشکوه انتخاب کرده باشید و چه برای برگزاری جشنی کوچک برای پشت سر گذاشتن سالی موفقیت آمیز با مهمانان خود، یک تم بی نظیر می باشد. با تهیه ی لوازم تم تولد مردانه کراوات از هپی پیک و دعوت مهمانان به پوشیدن لباسی متناسب با این تم (کروات جزء باید ها است) جشنی شیک و خاص برگزار کنید.

ایده هایی برای برگزاری جشن با تم تولد کت و کراوات

خود را با کراوات های قرمز آماده کنید

تم این جشن تولد کروات است. پس تا می توانید از مدل ها و طرح های مختلف کروات های تزیینی یا دست ساز خود برای تزیین دکوراسیون این جشن تولد استفاده کنید. شما از پس تزیین کردن همه چیز بر می آیید، از مدل کیک گرفته تا بنر های متصل به دیوار و وسایل روی میز تولد و غیره.

همچنین می توانید برای تزیینات بیشتر، طرح کروات را بر روی مقوایی مشکی بکشید و آنها را با قیچی جدا کنید و بر روی چوب های خلال بچسبانید و به عنوان تاپر بر روی کیک، کاپ کیک و خوراکی های دیگر این جشن استفاده کنید و همچنین می توانید وسط این کروات ها را سوراخ و از ریسه ایی رد کنید و ریسمانی از کروات درست کرده و آن را برای تزیینات دکوراسیون این جشن به کار ببرید.

پوشیدن کت و شلوار و کراوات قرمز-

کیک وخوراکی های تم تولد کت و کراوات

کیکی زیبا با طرح کت و شلوار و کروات یا پیراهن مردانه و کروات سفارش دهید.غذا های این جشن تولد را مجلسی انتخاب کنید، اینگونه غذا های این جشن هم با مهمانان شیک و کروات زده تناسب پیدا می کند. شیرینی های مدل کروات یا کاپ کیک های تزیین شده با کروات تزیینی یا دست ساز خود را آماده کنید.

وقت آن است که پارچه های بلا استفاده و به درد نخور خود را در بیاورید و مطابق شکل کروات های کوچکی با طرح های مختلف درست کنید. این کروات های پارچه ای دست ساز خود را برای تزیین به دور نوشابه، لیوان ها، و لوازم دیگر این جشن تولد آویزان کنید.

خوراکی های تم تولد کت و کراوات-

چیدمان لوازم تولد تم کراوات

یک رومیزی متناسب با رنگ تم کروات خود انتخاب کنید. اگر کت و شلوار و کروات قرمز با پیراهن سفید مد نظرتان است سعی کنید تمام لوازم تولد روی میز و دکوراسیون شما به رنگ های سفید و قرمز باشد.  تمام ظروف تم تولد کت و کراوات را به زیبایی روی میز بچینید. ظروف پاپ کرن را پر کنید. دستمال ها را به طرزی زیبا درون بشقاب ها قرار دهید. از آنجا که این جشن نمادی از آقایان متشخص می باشد، غذا خوردن در این جشن آداب خاص خود را خواهد داشت.

سفره کراوات

پاپ کرن کراوات

تزیین جشن تولد با بادکنک های هلیومی کراوات

تم تولد کت و کراوات خود را با یک دسته بادکنک هلیومی طرح کروات هپی پیک و بادکنک های ساده ی دیگر، در ارتفاعات بالاتر هم نشان دهید. خواه دسته ای از این بادکنک ها را در وسط کادر دکوراسیون خود قرار دهید، خواه به پشت صندلی هر یک از مهمانان بادکنک هلیومی طرح کروات یا دسته ای از آن را گره بزنید، این دسته های بادکنک طرح کروات جشن شما را خاص می کند و فضایی متفاوت را در جشن تولد شما به وجود می آورد.

بادکنک هلیومی کراوات

بیش تر بخوانید :ایده های برگزاری جشن با تم تولد سبیل مردانه

ثبت نظر

اسکرول

هزینه ارسال بادکنک هلیومی به عهده مشتری می باشد. رد کردن