تم کفشدوزکی برای تولد

تم کفشدوزکی برای تولد

این حشره های خوشگل و دوست داشتنی یک انتخاب بی نظیر برای برگزاری جشن تولد دختر و یا پسر کوچولو هایی که عاشق کفشدوزک و بازی کردن در باغ و باغچه و طبیعت هستند، می باشد! در پکیج تم تولد کفشدوزک فروشگاه اینترنتی هپی پیک، تمام لوازم مورد نیاز مثل لیوان، بشقاب، و دستمال؛ لوازم تزیینی مثل بادکنک فویلی کفشدوزک، ریسه تولد و لوازم کاربردی دیگر را می توانید داشته باشید.

هیچ ایده ای برای برگزاری تم کفشدوزکی برای تولد، در ذهن ندارید؟ نگران نباشید. فروشگاه آنلاین هپی پیک به شما کمک می کند تا بهترین جشن تولد را برای کفشدوزک کوچولوی خود بگیرید. در ادامه با ایده هایی برای دکوراسیون، کار دستی های تزیینی و راه هایی برای هر چه خاص تر جلوه دادن جشن با تم کفشدوزکی آشنا می شوید.

تم-کفشدوزکی-در-فروشگاه-هپی-پیک-
تم-کفشدوزکی-در-فروشگاه-هپی-پیک-

 

ایده هایی برای برگزاری جشن تولد با تم کفشدوزکی

کفشدوزک ها جزء خوشگل ترین حشره ها می باشند، پس چرا فضایی پر از این کفشدوزک های دوست داشتنی برای یک جشن تولد هیجان انگیز و شاد به وجود نیاوریم؟ این روز، روز کوچولوی شماست و او کنجکاو است تا هر چه سریعتر دکوراسیون زیبای پر از کفشدوزک های دوست داشتنی را که برای این روز درست کرده اید را ببیند.

با خرید پکیج یا لوازم تم تولد کفشدوزک به صورت تک به تک و جور کردن با لوازم دیگر، جشن تولد خود را خاص جلوه دهید و دوربین عکاسی خود را آماده کنید چرا که دکوراسیون قرمز و مشکی این تم، زیبا ترین عکس ها را برای شما به ارمغان می آورد! همچنین میتوانید از لوازم تولد قرمز و مشکی هم در کنار این تم استفاده کنید.

با اضافه کردن سبز چمنی یا لیمویی به دکوراسیون قرمز و مشکی خود تم طبیعت را با این دکوراسیون تطبیق دهید. پیشنهاد می شود از تزیینات لیمویی استفاده کنید و پشت میز تولد کودک خود را به شکل یک علفزار در بیاورید. این کار در کنار دیگر لوازم این تم فضای جشن تولد شما را زیبا تر می سازد.

دکوراسیون

کفشدوزک ها بیشتر اوقات در باغ و باغچه می چرخند، بنابراین جشن تولد کودک خود را به مکانی مناسب برای این حشرات خوشگل تبدیل سازید. فرقی نمی کند که جشن را در داخل خانه یا بیرون برگزار می کنید، این جشن تولد باید رنگین کمانی از رنگ های بهاری و طبیعت باشد. فضای جشن تولد را با بادکنک ها، بنر، تزیینات دستی دست ساز خود و لوازم تولد دیگر تزیین کنید تا فضایی فوق العاده برای این جشن به وجود آورید. در هوای تازه ی باغ خود نفسی راحت بکشید و با آرامش به مهمانان و کوچولوی خود در این جشن زیبا و شاد بپردازید.

 

بادکنک آرایی تم کفشدوزک

بادکنک فویلی کفشدوزک و دسته ای از بادکنک هلیومی های قرمز و مشکی و زرد و یا سبز چمنی بهترین انتخاب برای این جشن تولد می باشد. بادکنک ها به جشن شما رنگ و شادی می بخشند اما به کار بردن این بادکنک فویلی کفشدوزک به جشن شما جلوه ای دیگر می دهد.

بادکنک فویلی کفشدوزکبادکنک فویلی کفشدوزک

 

بادکنک خالدار هلیومی سفید و قرمز
بادکنک خالدار هلیومی سفید و قرمز

 

 

بنر کفشدوزکی همراه با عکس کودک

کفشدوزک خانم های ناز و گل های رنگارنگ جذابیت زیادی به جشن شما می دهد. با آویختن بنری زیبا و تزیینات رنگی دیگر در پشت میز تولد زیبایی دکوراسیون خود را دو چندان سازید و همچنین عکس های زیباتری از کوچولوی خود در این روز به یادگار ثبت کنید.

ریسه تم کفشدوزک
ریسه تم کفشدوزک

ظروف روی میز با چاپ تم کفشدوزکی

وقتی قصد برگزاری جشنی با تمی مخصوص را دارید، تهیه ظروف آن تم جزء باید هاست. با سفارش ظروف روی میز تم کفشدوزک  و ست کردن با لوازم دیگر خود میز تولد کودک خود را با این تم مطابقت دهید. با پهن کردن سفره ی تم کفشدوزک بر روی رو میزی ای سبز یا لیمویی رنگ هم میزی جذاب تر داشته باشید. استفاده از گل های رنگی بر روی میز هم فضایی طبیعی تر و زنده تر به این جشن می بخشد.

برای خوراکی های این جشن از هر خوراکی قرمز و مشکی ای استفاده کنید. پاستیل، آبنبات، شکلات، ژله و دسر های قرمز و مشکی و هر نوع خوراکی قرمز و مشکی دیگر متناسب با این جشن.

 

پاپ کرن تم کفشدوزک
پاپ کرن تم کفشدوزک
پیش دستی و لیوان 20 تایی تم کفشدوزک
پیش دستی و لیوان ۲۰ تایی تم کفشدوزک

هدیه یادگاری کفشدوزک

با گیفت های کفشدوزکی خود مهمان کوچولو های این جشن را خوشحال کنید. بهترین و زیبا ترین گیفت های کفشدوزک و تم قرمز و مشکی را تهیه کنید. همچنین می توانید ساک هایی را تهیه و درون ساک ها را با اسباب بازی، لوازم تحریر و یا خوراکی های ریز متناسب با این تم پر کنید و به مهمانان این جشن هدیه ای به عنوان یادگاری از این جشن بدهید.

در آخر با تهیه لباسی قرمز و مشکی به شکل کفشدوزک  و تل سر شاخک های کفشدوزک برای کودک خود، کوچولوی این جشن را خواستنی تر کنید!

ساک-مخصوص-هدیه-کفشدوزکی-
ساک-مخصوص-هدیه-کفشدوزکی-

 

دسرهای تم کفشدوزکی با ترکیبی از رنگ های قرمز و مشکی با استفاده از پشت زمینه سبز که نشان از طبیعت و یا سبزی برگ است بسیار جذاب می شود.

 

توت-فرنگی-به-شکل-کفشدوزک-
توت-فرنگی-به-شکل-کفشدوزک-
توت-فرنگی-به-شکل-کفشدوزک-
توت-فرنگی-به-شکل-کفشدوزک-
کاپ-کیک-تم-کفشدوزکی-
کاپ-کیک-تم-کفشدوزکی-

ثبت نظر

اسکرول

هزینه ارسال بادکنک هلیومی به عهده مشتری می باشد. رد کردن