تم رنگین کمان برای تولد

تم-رنگین-کمان-برای-تولد-

بعضی اوقات پیش آمده که وقتی از بچه ها می پرسید رنگ مورد علاقه شان چیست، آنها به سادگی می گویند “همه ی رنگ ها!”. اگر کودک شما جزء این دسته از کودکان می باشد، پس آدم خوش شانسی هستید.

تم تولد رنگین کمان را هپی پیک را سفارش دهید و در فضای جشن تولد کودک خود رنگین کمانی از رنگ ها را داشته باشید. در ادامه درباره چگونگی تبدیل فضای جشن تولد کودک خود به بومی رنگی از رنگ های مختلف و شاد را خواهید داشت.

 

تم-رنگین-کمان-در-فروشگاه-هپی-پیک
تم-رنگین-کمان-در-فروشگاه-هپی-پیک

ایده های تم رنگین کمان برای تولد کودک

•دکوراسیون تم رنگین کمانی

اول از هر کاری یک بنر رنگین کمانی زیبا با ریسه ی هپی برتدی رنگی بر روی دیوار پشت میز تولد کودک خود نصب کنید. سپس لوازم تولد رنگین کمانی دیگر مثل گل های کاغذی ریسه های تولد متنوع، بادکنک فویلی های حروف هپی برتدی رنگی و لوازم دیگر موجود در سایت هپی پیک را به تزیینات دکوراسیون خود اضافه کنید.

شما نمی توانید جشن تولدی بدون بادکنک داشته باشید! از دسته های بادکنک هلیومی رنگی استفاده کنید. قرار دادن بادکنک ها در رنگ های مختلف در کنار هم جلوه ای زیبا به جشن شما می بخشد. با کمی وقت گذاشتن می توانید خودتان تزیینات رنگی زیبایی برای این جشن رنگین کمانی داشته باشید

هپی بردز دی رنگارنگ طرحدار
هپی بردز دی رنگارنگ طرحدار

•ظروف تولد روی میز

تم رنگین کمان دارای تمام ظروف مورد نیاز از پیش دستی و  لیوان، چاقو و چنگال، دستمال و سایر لوازم تم تولد می باشد. شما تنها با یک کلیک بر روی موس خود می توانید تمام ظروف مورد نیاز خود را از مجموعه ظروف تم رنگین کمان ما تهیه کنید. یک رومیزی زیبا یا سفره ی تم رنگین کمان را بر روی میز پهن کنید و ظروف را به زیبایی بر روی آن بچینید.

پیش دستی لیوان تم رنگین کمان
پیش دستی لیوان تم رنگین کمان

 

•خوراکی های رنگین کمانی

با خوراکی های خوشمزه و شیرین در عین حال سالم می توانید میز تولد کودک خود را پر از خوراکی های رنگی کنید. اول با میوه های خوش رنگ و لعاب و خوشمزه شروع می کنیم. متناسب با فصلی که در آن قرار دارید با میوه های متنوع، رنگین کمانی از میوه های خود درست کنید.

میوه-های-رنگین-کمانی

همچنین می توانید میوه ها را قاطی کرده و یک ظرف سالاد میوه درست کنید.

چیدمان-میوه-های-رنگی-

شیرینی های رنگی، مثل ماکارون های رنگی خوشگل و خوش طعم نیز برای  تم رنگین کمان گزینه ی بسیار مناسبی می باشند. علاوه بر ماکارون می توانید از هر نوع شیرینی رنگی دیگر استفاده کنید.

ماکارون-های-رنگارنگ
ماکارون-های-رنگارنگ

میز تولد کودک خود را با انواع و اقسام خوراکی های رنگی دیگر مثل ظرفی پر از اسمارتیز رنگی، ژله های رنگین کمانی، آبنبات چوبی، آبنبات، پاپ کرن های رنگی، پاستیل، آبمیوه در طعم و رنگ های مختلف و بسیاری خوراکی های دیگر پر کنید.

ژله-های-رنگین-کمانی
ژله-های-رنگین-کمانی
اسمارتیز-های-رنگی
اسمارتیز-های-رنگی

 

•کیک و کاپ کیک تم رنگین کمانی

در آخر با سفارش کیکی رنگین کمانی و زیبا دکوراسیون این جشن تولد را تکمیل کنید. همچنین خودتان هم می توانید کیک خانگی درست کنید و شمع تولد رنگین کمان را روی آن قرار دهید.

کیک-تم-رنگین-کمان

کاپ کیک های خوشگل و خوشمزه رنگی هم فراموش نکنید. این کاپ کیک ها به دکوراسیون روی میز شما جلوه ی خاصی می دهند.

کاپ-کیک-های-رنگی-

مطالب مرتبط:

آموزش تزیین تولد با کاغذ رنگی

تم تولد سفید و قرمز

ثبت نظر

اسکرول

هزینه ارسال بادکنک هلیومی به عهده مشتری می باشد. رد کردن