تم تولد عاشقانه

تم تولد عاشقانه

“زندگی گلی است که عشق، شهد آن است.” ویکتور هوگو

جشن با تم تولد عاشقانه چه جشن زیبایی شود! فکرش را بکنید، تمام فضای جشن شما پر از قلب و شمع و گل شود، از ظروف روی میز تا بادکنک ها، کیک تولد، بنر و چیز های دیگر همگی با طرح زیبای قلب. تم تولد لاو یکی از تم های فوق العاده زیباست که نه تنها برای تولد بلکه برای ولنتاین (روز عشق) نیز مناسب می باشد. هیچ تمی به زیبایی تم تولد عاشقانه لاو نخواهد بود! پس معطل نکنید، با خرید تم تولد لاو از فروشگاه هپی پیک به فکر دکوراسیون و تدارکات دیگر این جشن تولد باشید و با کاغذ پران گل این جشن را شروع کنید.

بادکنک-آرایی-تم-تولد-عاشقانه
بادکنک-آرایی-تم-تولد-عاشقانه

برگزاری جشن با تم تولد عاشقانه لاو

کارت دعوت

قبل از هر کاری باید مهمانان خود را به شیوه ای کاملا محترمانه به جشن تولد خود دعوت کنید. با فرستادن کارت دعوت تم لاو برای مهمانان خود عشق و دوستی خود را نسبت به آنها نشان دهید و آنها را از تم انتخابی خود برای این جشن با خبر کنید. با کارت دعوت های قرمز رنگ زیبای تم لاو، تمام دوستان و آشنایان این جشن را برای یک جشن فوق رمانتیک دعوت کنید.

بادکنک هلیومی قلب قرمز
بادکنک هلیومی قلب قرمز

دکوراسیون

آه، عشق! بوی عشق می آید. در این جشن همه چیز به رنگ قرمز است، قرمز یعنی رنگ عشق. تمام چیز هایی که به دنبالش هستید، از لوازم تولد گرفته تا تزیین دکوراسیون و کارت های دعوت و چیز های دیگر تم لاو را می توانید به راحتی از سایت هپی پیک تهیه کنید و دکوراسیونی شیک و زیبا متناسب با تم تولد بزرگسال انتخابی خود داشته باشید. روی میز تولد را با لوازم تولد تم لاو پر کنید. میزبان جشن تولدی با تم لاو باشید و عشق و دوستی را به جشن تولد خود بیاورید. با انتخاب تم تولد عاشقانه لاو برای جشن تولد عزیزانتان به آنها نشان دهید که چقدر دوستشان دارید و برایتان عزیز هستند.

بادکنک هلیومی قرمز قلب مشکی

بادکنک آرایی

یک جشن عاشقانه باید پر از بادکنک و گل باشد. بادکنک آرایی زیبا فضای جشن شما را رویایی و رمانتیک تر می سازد. برای تم تولد عاشقانه لاو بادکنک های قلب فویلی، بادکنک لاتکس قلب، بادکنک فویلی لاو بسیار مناسب می باشد. می توانید با تعداد زیادی بادکنک هلیومی قرمز رنگ سقف فضای جشن خود را یکدست با بادکنک، قرمز کنید. آویزان شدن این بادکنک ها از سقف جلوه ی زیادی به دکوراسیون شما می بخشد.

ریسه تولد تم عاشقانه
ریسه تولد تم عاشقانه

تزیین میز تولد تم لاو

•جشن تولد شما بدون ست کامل لوازم تم تولد لاو برای هر یک از مهمانان تکمیل نمی شود! برای برگزاری این جشن به بشقاب، لیوان، دستمال، کارد و چنگال، سفره و  دیگر وسایل تم تولد لاو نیاز دارید. تمامی لوازم تولد روی میز این تم را از هپی پیک به راحتی سفارش دهید و روی میز تولد را با این ظروف و وسایل تولد دیگر به زیبایی تزیین کنید.

•مهمانان این جشن از کیک، بستنی، نوشیدنی ها، پیتزا، اسنک و تمام خوردنی های تدارک دیده شده برای این مهمانی، در ظروف با طرح قلب نهایت لذت را خواهند برد. وجود شیرینی همیشه در مهمانی ها جزء باید هاست. پس از شیرینی های قلبی کوچک و کیک های قرمز رنگ (رد ولوت) یا دونات های با ترافل قرمز و صورتی موجود در شیرینی فروشی ها غافل نشوید. همچنین کاپ کیک های تزیین شده با خامه ی صورتی و قرمز یا استیکر های قلب، هم میز تولد شما را زیبا تر می سازد.

•همچنین پیشنهاد می شود که تا حد امکان غذا، نوشیدنی و به طور کلی خوردنی های این جشن را به رنگ قرمز انتخاب کنید. می توانید ظرفی را با پاستیل و آبنبات های قلب شکل قرمز رنگ موجود در بازار پر کرده و روی میز قرار دهید.

•یک گلدان زیبا را با شاخه های بلند رز قرمز طبیعی پر کنید و در گوشه ای از میز قرار دهید. گلبرگ های یک شاخه از این گل ها را پر پر کنید و روی میز بین لوازم روی میز پخش کنید. شمع وارمر فراموش نشود! فضای جشن خود را با روشن کردن تعداد زیادی شمع وارمر رویایی و رمانتیک کنید.

 

بادکنک فویلی یک تکه لاو
بادکنک فویلی یک تکه لاو

بنر تولد لاو

با نصب بنری با تم عاشقانه لاو بر روی دیوار پشت میز تولد، جشن تولد خود را خاص تر کنید و یک پشت صحنه ی زیبا برای عکس های این مهمانی درست کنید. ریسه های تم لاو را هم فراموش نکنید. اگر دوست دارید خودتان کاری انجام داده باشید، روی کاغذ رنگی ای قرمز رنگ تعدادی قلب کوچک یک اندازه بکشید و با قیچی آنها را ببرید. یک بند یا طناب زیبا پیدا کنید، این قلب ها را سوراخ کنید و از بند رد کنید یا روی این بند بچسبانید. از این ریسه ی قلب دست ساز خود در تزیین دیوار پشت میز تولد استفاده کنید.

 

مطالب مرتبط:

برگزاری جشن با تم تولد بزرگسالان

۵ ترفند برای ماندگاری بیش تر بادکنک هلیومی

ایده هایی برای برگزاری جشن با تم تولد دخترانه

ثبت نظر

اسکرول
WhatsApp chat