تم تولد سفید و مشکی برای تولد

تم تولد سفید و مشکی برای تولد

سفید و مشکی یک ست رنگی کلاسیک و فوق العاده شیک است که تمی مناسب برای برگزاری جشن تولد های شما می باشد. در اینجا ایده های جذابی برای تزیین دکوراسیون جشن تولد طبق این ست رنگی سفید و مشکی شیک و زیبا آورده شده است. تم تولد سفید و مشکی در تم تولد بزرگسال و هم تم تولد کودک میتوانید استفاده کنید. شما قصد برگزاری جشن تولد با این تم تولد را دارید پس تا آنجا که می توانید سعی کنید دکوراسیونی شیک و با سلیقه برای این جشن درست کنید.

ایده های برگزاری جشن با تم تولد سفید و مشکی

 

•چیدمان دکوراسیون تم تولد سفید و مشکی

میز تولد و اتاقی که قصد برگزاری جشن تولد در آن را دارید را با در نظر گرفتن دو رنگ سفید و مشکی تزیین کنید. سعی کنید برای تزیین دکور خود تنها از این دو رنگ استفاده کنید تا فضایی زیبا تر داشته باشید. در صورت امکان از میز و صندلی های سفید و مشکی استفاده کنید، برای این منظور اگر میز مشکی یا سفید در خانه ندارید می توانید سفره مشکی خال یا سفید بر روی میز خود پهن کنید،لوازم تم تولد سفید خال مشکی و یا تم تولد مشکی خال سفید همگی به رنگ سفید و مشکی هستند و انتخاب بسیار مناسبی است. بادکنک یک وسیله ی تزیینی راحت و به صرفه برای جلوه دادن به دکوراسیون شما می باشد، از این رو بادکنک هلیومی های سفید و مشکی خالدار با ربان و پاپیون های زیبا را فراموش نکنید. شمع و جا شمعی های سفید و مشکی انتخاب کنید، گلدان های مشکی با گل های سفید برای تزیین فضای اتاق ایده ی بسیار جذابی می باشد. با تصاویر زیر درک بهتری از این ایده ها خواهید داشت.

بادکنک های هلیومی تم تولد سفید و مشکی

گل های تزیینی برای تم تولد سفید و مشکی
گل های تزیینی برای تم تولد سفید و مشکی

 

•کار های دست ساز برای تزیین تولد تم سفید و مشکی

اگر وقتش را دارید در اینجا چند کار تزیینی برای تم تولد سفید و مشکی که با کمترین وسایل و کمترین هزینه می توانید خودتان در خانه انجام دهید برای  شما آورده شده است:

درست کردن ریسه یا آویز های قلب یا دایره شکل سفید و مشکی. برای درست کردن این ریسه (آویز) های جذاب تنها به کاغذ رنگی یا مقوای دو رو سفید و مشکی و کمی نخ کاموایی به رنگ دلخواه نیاز دارید. مانند تصویر زیر کاغذ ها را به صورت دایره یا قلب های یک اندازه ببرید و با فاصله ای کم بر روی این نخ ها بچسبانید. این نخ ها را هم میتوانید به صورت آویز از سقف آویزان کرده و هم به صورت ریسه ای به دیوار پشت میز تولد نصب کنید و فضایی فوق العاده برای جشن تولد خود به وجود آورید.

 

ریسه دایره ای شکل تم تولد سفید و مشکی
ریسه دایره ای شکل تم تولد سفید و مشکی
ریسه قلبی تم تولد سفید و مشکی
ریسه قلبی تم تولد سفید و مشکی

 

پروانه های مقوایی مشکی دست ساز بر روی دیوار سفید اتاق شما. برای این منظور مثل بالا بر روی مقوایی مشکی به جای قلب و دایره، پروانه بکشید و با قیچی برش داده و با قطعه ای چسب نواری این پروانه های مشکی رنگ را به زیبایی بر روی یکی از دیوار های اتاق تولد خود بچسبانید. واقعا زیباست

 

پروانه های مقوایی تم تولد سفید و مشکی
پروانه های مقوایی تم تولد سفید و مشکی

•بادکنک آرایی تم تولد سفید و مشکی

همانطور که در بالا گفته شد، بادکنک یک وسیله تزیینی مقرون به صرفه و جذاب برای طراحی دکوراسیون جشن تولد شما است. بادکنک هلیومی های سفید خال مشکی و مشکی خال سفید برای جشن تولدی با تم تولد سفید و مشکی بسیار مناسب است. در زیر ایده هایی برای تزیین فضای جشن تولد خود با بادکنک آورده شده است.

بادکنک هلیومی شیشه ای خال مشکی
بادکنک هلیومی شیشه ای خال مشکی

بادکنک هلیومی سفید خال مشکی

 

بوبو بالن با تور مشکی
بوبو بالن با تور مشکی

•خوراکی های جشن تولد

خوراکی ها بخش مهمی از جشن تولد شما را تشکیل می دهد که در زیبایی دکوراسیون این جشن هم نقش به سزایی خواهد داشت. قسمتی از میز تولد خود را به ظروف شیشه ای پر شده از شکلات تلخ سیاه رنگ و دسر های سفید و مشکی دیگر خود اختصاص دهید. خوراکی هایی مثل، بیسکوییت ها، شکلات سیاه، کاپ کیک و کیک، ماکارون، و دسر های دیگر خود. از ظروف تم تولد سفید و مشکی مانند پاپ کرن خالدار سفید و مشکی خود را با پاپ کرن و چیپس پر کنید و در کنار خوراکی های دیگر قرار دهید. اگر فکر می کنید این دکوراسیون تماماً سفید و مشکی کمی خسته کننده و بی روح است، می توانید با اضافه کردن رنگ طلایی و چیز های براق به این دکوراسیون فضای اتاق خود را از یکنواختی در آورید.

 

پاپ کرن تولد خالدار مشکی
پاپ کرن تولد خالدار مشکی

 

پاپ کرن تولد خالدار سفید
پاپ کرن تولد خالدار سفید

 

بشقاب و لیوان تولد خالدار سفید
بشقاب و لیوان تولد خالدار سفید

بشقاب و لیوان تولد خالدار مشکی

تم تولد سفید و مشکی برای تولد
تم تولد سفید و مشکی برای تولد

 

و در آخر خود و مهمانان جشن تولد خود را به پوشیدن لباس هایی مطابق این تم، یعنی سفید و مشکی دعوت کنید تا فضایی کاملا سفید و مشکی در این روز به وجود آورید.

 

مطالب مرتبط:

بادکنک هلیومی از کجا بخریم؟

تم تولد عاشقانه

آموزش گره زدن بادکنک

تم تولد سبیل مردانه

ثبت نظر

اسکرول
WhatsApp chat