تم تولد سفید و قرمز

تم تولد سفید و قرمز

سفید و قرمز یک ست رنگی زیبا و جذاب است که مناسب برگزاری جشن تولد های شما می باشد. در اینجا ایده های جذابی برای تزیین دکوراسیون جشن تولد طبق این تم تولد رنگی سفید و قرمز پر جلوه و زیبا آورده شده است.اگر شما قصد برگزاری جشن تولد با تم تولد سفید و قرمز را دارید پس تا آنجا که می توانید سعی کنید دکوراسیونی خاص و  با سلیقه برای این جشن درست کنید.

خرید-تم-تولد-قرمز-و-سفید-min
خرید-تم-تولد-قرمز-و-سفید-min

دکوراسیون جشن با تم تولد سفید و قرمز

میز تولد و اتاقی که قصد برگزاری جشن تولد در آن را دارید را با در نظر گرفتن دو رنگ سفید و قرمز تزیین کنید. سعی کنید برای تزیین دکور خود تنها از این دو رنگ استفاده کنید تا فضایی زیبا تر و مطابق تم تولد سفید و قرمز انتخابی خود داشته باشید. البته اضافه کردن رنگ های دیگری مثل، مشکی، طلایی و یا صورتی به رنگ های به کار برده شده در دکوراسیون خود نیز فضای جشن شما را از یکنواختی خارج می کند. در صورت امکان از میز و صندلی های سفید و استفاده کنید، برای این منظور اگر سفید در خانه ندارید می توانید رو میزی ای سفید بر روی میز خود پهن کنید، ظروف روی میز همگی به رنگ سفید و قرمز (لوازم تولد تم تولد قرمز وسفید انتخاب بسیار مناسبی است) یا شیشه ای باشد. بادکنک یک وسیله ی تزیینی راحت و به صرفه برای جلوه دادن به دکوراسیون شما می باشد، از این رو بادکنک هلیومی های سفید و قرمز، سفید خال قرمز، یا قرمز خالدار سفید با ربان و پاپیون های زیبا را فراموش نکنید. گل های رز سرخ و در صورت امکان سفید را فراموش نکنید. گلدانی زیبا انتخاب کرده و یک دسته رز سرخ در آن قرار داده و در گوشه ای از میز تولد خود در کنار لوازم تولد دیگر قرار دهید تا جلوه ای خاص به دکوراسیون شما بخشد.

بیش تر بخوانید:تم تولد سفید و مشکی برای تولد

اگر وقتش را دارید در اینجا چند کار تزیینی که با کمترین وسایل و کمترین هزینه می توانید خودتان در خانه انجام دهید برای شما آورده شده است.

آویز-های-گرد-تم-تولد-سفید-و-قرمز
آویز-های-گرد-تم-تولد-سفید-و-قرمز

درست کردن ریسه یا آویز های قلب یا دایره ای شکل سفید و قرمز. برای درست کردن این ریسه (آویز) های جذاب تنها به کاغذ رنگی یا مقوای دو رو سفید یا صورتی، و دو رو قرمز و کمی نخ کاموایی به رنگ دلخواه نیاز دارید. مانند تصویر زیر کاغذ ها را به صورت دایره یا قلب های یک اندازه ببرید و با فاصله ای کم بر روی این نخ ها بچسبانید. این نخ ها را هم میتوانید به صورت آویز از سقف آویزان کرده و هم به صورت ریسه ای به دیوار پشت میز تولد نصب کنید و فضایی فوق العاده برای جشن با تم تولد سفید و قرمز خود به وجود آورید.

بشقاب-ولیولن-تم-تولد-سفید-و-قرمز
بشقاب-ولیولن-تم-تولد-سفید-و-قرمز
ریسه-تم-تولد-سفید-و-قرمز
ریسه-تم-تولد-سفید-و-قرمز

بادکنک هلیومی سفید و قرمز

همانطور که در بالا گفته شد، بادکنک یک وسیله تزیینی مقرون به صرفه و جذاب برای طراحی دکوراسیون جشن تولد شما است. بادکنک هلیومی های سفید قرمز، سفید و قرمز خالدار و طلایی و صورتی و یا مشکی برای جشن تولدی با تم سفید و قرمز بسیار مناسب است. در زیر ایده هایی برای تزیین فضای جشن تولد خود با بادکنک آورده شده است.

بادکنک-هلیومی-تم-تولد-قرمز-و-سفید
بادکنک-هلیومی-تم-تولد-قرمز-و-سفید

دسر های تم تولد سفید و قرمز

خوراکی ها بخش مهمی از جشن تولد شما را تشکیل می دهند که در زیبایی دکوراسیون این جشن هم نقش به سزایی خواهند داشت. قسمتی از میز تولد خود را به ظروف شیشه ای پر شده از پاستیل و آبنبات و دسر های سفید و قرمز خود اختصاص دهید. دسر هایی مثل کاپ کیک های کوچک، موس توت فرنگی، ژله، چیز کیک و کوکی های قرمز و سفید. ظروف پاپ کرن خالدار قرمز و سفید خود را با پاپ کرن و چیپس پر کنید و در کنار خوراکی های دیگر قرار دهید. اگر فکر می کنید این دکوراسیون تماماً سفید و قرمز کمی خسته کننده و بی روح است، همانطور که در بالا اشاره شد، می توانید با اضافه کردن رنگ طلایی و چیز های براق و یا رنگ های دیگر به این دکوراسیون فضای اتاق خود را از یکنواختی در آورید. همچنین برای بخش نوشیدنی می توانید از نوشیدنی های قرمز و بیرنگ مثل شربت آلبالو یا توت فرنگی و نوشابه های سون آپ بی رنگ استفاده کنید.

کاپ-کیک-های-تم-تولد-قرمز-سفید-دخترانه
کاپ-کیک-های-تم-تولد-قرمز-سفید-دخترانه
تزیین-تم-تولد-سفید-قرمز-با-توت-فرنگی-در-شکلات-سفید
تزیین-تم-تولد-سفید-قرمز-با-توت-فرنگی-در-شکلات-سفید

 

و در آخر خود و مهمانان جشن تولد خود را به پوشیدن لباس هایی مطابق این تم، یعنی سفید و قرمز دعوت کنید تا فضایی کاملا سفید و قرمز و مطابق با تم تولد پسرانه قرمز و سفید، در این روز به وجود آورید.

کادو-تم-سفید-قرمز-برای-تولد
کادو-تم-سفید-قرمز-برای-تولد

 

 

ثبت نظر

اسکرول

هزینه ارسال بادکنک هلیومی به عهده مشتری می باشد. رد کردن