تزیین جشن تولد با تم کیتی

جشن تولد بعدی دختر کوچولوی خود را با شخصیت های کارتونی دوست داشتنی ژاپنی جشن بگیرید و لحظات شادی داشته باشید. مجموعه ی بی نظیر لوازم تم تولد دخترانه هلو کیتی در فروشگاه هپی پیک که شامل لوازم تولد متنوعی می باشد، فضای برگزاری جشن تولد دختر کوچولوی شما را به سادگی به دنیای هلو کیتی، این گربه های ملوس دوست داشتنی تبدیل می سازد.

مقدمه ای بر داستان هلو کیتی

هلو کیتی نام مستعار گربه ای سفید و ملوس است. او با پدرش جورج وایت در حومه ی شهر لندن زندگی می کند، مادرش ماری وایت و خواهر دو قلویش میمی وایت نام دارند. هلو کیتی عاشق پخت و پز، موسیقی و هنر است. مثل همه ی گربه های کوچولو، ذاتا در رابطه با پیدا کردن و جمع آوری اشیاء زیبا و زرق و برق دار کنجکاو است.

داستان این کارتون از این قرار است که هلو کیتی و دوستانش با  خوبی و خوشی ماجراهایی را با دوستانش پشت سر می گذارد.هلو کیتی توسط یک شرکت ژاپنی به نام سانریو ساخته شده است که در طراحی و ساختن شخصیت های کارتونی تخصص دارد. هلو کیتی در اصل برای طراحی یک کیف دستی طراحی شده بود. طراحی بچه گربه ای بدون دهان توسط این طراحان به این دلیل است که با این کار می خواستند احساسات این بچه گربه ها را مبهم سازند. و با این کار هر بیننده با دیدن این کارتون احساس متفاوتی از آن می گیرد. اگر شما ناراحت باشید، آنوقت هلو کیتی ناراحت به نظر می رسد. اگر خوشحال باشید هلو کیتی خوشحال به نظر می آید. هلو کیتی هر احساسی که شما داشته باشید را به خود می گیرد.

ایده هایی برای تزیین جشن تولد با تم کیتی

دامن های کوتاه توتو شکل (دامن رقاصان باله)، تاج و پاپیون های زیبا برای نقش بازی کردن گربه کوچولوهای این جشن تولد در شخصیت مورد علاقه ی خود بسیار مناسب می باشند، بنابراین با داشتن دکوراسیونی زیبا انتخاب لباسی متناسب با این تم برای کودک خود جشن را شروع کنید.

 

•کارت دعوت

دوستان دختر خود را برای ملحق شدن به جشن تولد او با بچه گربه مورد علاقه شان هلو کیتی دعوت کنید. با کارت دعوت های تم تولد هلو کیتی آنها را از تم انتخابی خود آگاه سازید و همچنین می توانید آنها را به پوشیدن لباس هایی متناسب با این تم دعوت کنید.

کارت دعوت تم کیتی
کارت دعوت تم کیتی

•دکوراسیون

جشن کودک خود را با دکوراسیون تم هلو کیتی با جلوه نشان دهید. اول از همه بنری زیبا با عکس هلو کیتی برای دیوار پشت میز تولد انتخاب کنید. تا با پشت صحنه ای زیبا و لوازم تولد تزیینی دیگر، از کودک خود عکس های زیبایی از این روز به یادگار داشته باشید.

رنگ زمینه ی این تم معمولا صورتی است اما بچه گربه ها عاشق چیز های رنگی و پر زررق و برق هستند، پس با چراغانی کردن استفاده از ریسه و آویز های رنگی و کاغذ افشان تم هلو کیتی کل فضای جشن تولد را رنگی و شاد کنید. البته دختر کوچولوی شما نسبت به لباس روز تولدش هم کنجکاوی نشان می دهد، و درست مثل گربه سفید رنگ و ملوس خانگی اش نسبت به هر چیز براق و رنگی ای کنجکاوی نشان می دهد. حتما در تزیین دکوراسیون فضای جشن تولد با این تم، لوازم براق بسیاری، مثل بادکنک های هلیومی فویلی، نگین و اکلیل و …  را به کار برید. و تاج های زیبا را هم فراموش نکنید!

بیش تر بخوانید:آموزش تزیین تولد با کاغذ رنگی

آویز تولد کیتی
آویز تولد کیتی

بادکنک آرایی

سرگرمی جزء باید های هلو کیتی می باشد، بنابراین با پر کردن بادکنک های همرنگ تم هلو کیتی خود شروع کنید، تا جایی که می توانید بادکنک باد کنید و آنها را برای بازی گربه کوچولو های جشن خود بر روی زمین بریزید و تعدادی از آنها را هم برای بادکنک آرایی جشن کودک خود استفاده کنید. از بادکنک هلیومی فویلی طرح هلو کیتی غافل نشوید و این بادکنک را با تعدادی بادکنک های هلیومی صورتی و سفید در گوشه ای از میز تولد قرار دهید. گربه های فرز و چابک شما با این بادکنک های زیبا خوشحالی می کنند.

تزیین بادکنکی تم کیتی

•ظروف روی میز تم کیتی

با ظروف و دستمال های تم هلو کیتی میز تولدی زیبا و هیجان انگیز به وجود آورید. اجازه دهید مهمانان هر جرعه از نوشیدنی های خود را در لیوان های با طرح هلو کیتی بنوشند و از آن لذت ببرند. و با دستمال های هلو کیتی خود را تا آخر جشن تمیز و مرتب نگه دارند. همچنین می توانید آنها را سورپرایز کنید و با تهیه گیفت های هلو کیتی به تعداد مهمانان خود به هر یک از آنها هدیه ای به عنوان یادگاری بدهید. قطعا مهمان کوچولوهای شما عاشق این هدیه ی کوچک خوشگل می شوند. برای زیبا تر شدن میز تولد از شکلات، آبنبات، پاستیل و خوراکی های صورتی رنگ استفاده کنید و روی میز قرار دهید.

پاپ کرن تولد کیتی
پاپ کرن تولد کیتی
پیش دستی و لیوان 10 تایی کیتی
پیش دستی و لیوان ۱۰ تایی کیتی

•بازی و سرگرمی

هلو کیتی عاشق بازی و سرگرمی و عاشق کار های هنری است. به همین دلیل می توانید در بخش سرگرمی های جشن تولد، کارهایی هنری مثل کار دستی های ساده قرار دهید.  درست کردن گردنبند های هلو کیتی یکی از این کار های دستی می باشد. یکی دیگر از سرگرمی های این جشن می تواند حدس زدن اسم های گربه های کارتون زیبای هلو کیتی باشد. کودکان را به دو گروه تقسیم کنید و ببینید کدام گروه می توانند بیشترین عکس ها از گربه های معروف را شناسایی کنند.

 

بیش تر بخوانید:جشنی زیبا با تم سیندرلا دخترانه

 

 

 

ثبت نظر

اسکرول
WhatsApp chat