تزیین تم تولد میشا و آقا خرسه

تزيین تم تولد میشا و آقا خرسه

با تزیین تم تولد میشا و آقا خرسه فضای خانه را تبدیل به شخصیت های داخل کارتن میشا و ماشا کنید.ماشا دختر کوچولویی شیطان، شاد، مهربان و سر زنده است که با خوک، بز و سگش در جنگل زندگی می‌کند. تمام حیوانات جنگل از او فراری اند، چرا که ماشا مجبورشان می‌کند که با او بازی کنند. روزی ماشا، پروانه‌ای می‌بیند و هنگامی که این پروانه را دنبال می‌کند، به خانهٔ خرسی می‌رسد که به قصد ماهیگیری از خانه خارج شده‌است.

ماشا در هنگام بازی در آنجا، کلبهٔ خرس و محوطه ی خانه ی آن را شلوغ می کند و هنگامی که خرس به خانه برمی‌گردد، با فاجعه‌ای که ماشا ایجاد کرده روبرو می‌شود. خرس تلاش می‌کند از دست ماشا خلاص شود و او را از آنجا دور کند، اما موفق نمی‌شود و درآخر ماشا و خرس با هم دوستانی صمیمی می‌شوند.

تزیین تولد میشا و ماشا-

با سفارش تم تولد دخترانه ماشا و میشا از هپی پیک، این دختر کوچولوی شیطون و بازیگوش را به همراه دوست خرسش به جشن تولد دختر خود بیاورید. مطمئن باشید این بار ماشا کوچولوی بازیگوش قول داده فضای جشن تولد شما را بر هم نریزد. از دکوراسیون، مثل رومیزی میز تولد تا کاپ کیک ها، چیدمان روی میز مثل بشقاب های شام، دستمال، سایر ظروف و غیره، همگی را طبق تم تولد ماشا و میشا تهیه کنید.

 ایده های تزیین تم تولد میشا و آقا خرسه

با این لوازم تولد شما می توانید تزیین تم تولد میشا و ماشا را انجا دهید و  یک فضای شاد و سرگرم کننده برای جشن تولد کودک خود بسازید. میز تولد کودک خود را با پهن کردن رومیزی ای متناسب با رنگ این تم، قرار دادن کیکی زیبا از ماشا و میشا در مرکز میز و چیدن ظروف و لوازم تولد این تم در اطراف آن به زیبایی تزیین کنید.

پیش دستی و لیوان ۲۰ تایی میشا و ماشا
پیش دستی و لیوان ۲۰ تایی میشا و ماشا

برنامه ریزی کردن برای برگزاری یک جشن شاد و سرزنده درست مانند ماشا کوچولو، کار آسانی است. شما می توانید با به کارگیری ایده ها و راهنمایی هایی که در این مقاله آورده شده تزیین تم تولد میشا را انجا دهید و به دختر خود نشان دهید که او واقعا چقدر خاص است. از ایده های ساده ای که خودتان می توانید برای این جشن انجام دهید تا ایده هایی برای درست کردن دکوراسیونی هر چه با شکوه تر را در اینجا خواهید داشت.

چیدمان دکوراسیون برای تزیین تم تولد میشا 

رنگ زمینه ی این تم دو رنگ بنفش و زرد می باشد، اما از آنجایی که خرس این داستان کلبه ای در دل جنگل داشته می توانید از تمام رنگ ها برای تزیین دکوراسیون این جشن استفاده کنید.

بادکنک تم میشا

برای ماشا کوچولو همه چیز باید شاد و سرزنده و مفرح به نظر برسد، بنابراین سعی کنید از رنگ های شاد و زنده در تزیین تم تولد میشا استفاده کنید. ابتدا بنری زیبا از ماشا و میشا سفارش داده و بر روی دیوار پشتی میز تولد نصب کنید. سپس با لوازم دیگری چون بادکنک های هلیومی، ریسه های تولد، کاغذ های رنگی فرفری و غیره فضایی زیبا و شاد به وجود آورید. بادکنک های بنفش و زرد، یا قابی از بادکنک ها در رنگ های مختلف دور بنر خود درست کنید.

ریسه میشه و ماشا
ریسه میشه و ماشا

مهمانان این جشن را به پوشیدن لباسی مانند ماشا کوچولو دعوت کنید. برای دختر کوچولوی خود هم سارافونی بنفش با یک روسری کوچک بنفش رنگ تهیه کنید، در صورت امکان موهای جلوی سر او هم چتری بزنید، تا ماشا کوچولوی شیطون و شاد جشن تولد خود شود.

مطالب مرتبط:

 معرفی تم تولد مینی موس دخترانه

اهمیت جشن تولد برای کودکان

تم تولد پرنسس سوفیا

 

ثبت نظر

اسکرول

هزینه ارسال بادکنک هلیومی به عهده مشتری می باشد. رد کردن