تزیین تم تولد ماشین مکویین

تزیین تم تولد ماشین مکویین

تزیین تم تولد ماشین مکویین | برای جشن تولد بعدی کودک پسر خود به دنبال ایده هایی جالب هستید؟ شاید تمام چیز هایی که به ذهنتان می رسیده است را تا به حال امتحان کرده باشید. بنابراین، حالا وقت آن است تا یک تم تولد پسرانه متفاوت را امتحان کنید.

آیا تا به حال تم تولد ماشین مکویین را امتحان کرده اید؟ تم تولد ماشین یک تم متفاوت و جالب می باشد، به خصوص برای آقا پسر ها. پسر بچه ها معمولا عاشق ماشین و ماشین سواری هستند،اگر کودک شما هم یکی از آن هاست و بیشتر به ماشین های مسابقه ای علاقه مند است، انتخاب تم تولد ماشین مطمئنا بهترین انتخاب می باشد

تم تولد ماشین مکویین در فروشگاه هپی پیک-

هنگام سفر به کالیفرنیا برای نبرد علیه کینگ و چیک هیکس، در مسابقات فینال اتوموبیل رانی جام پیستون، لایتینگ مک کویین معروف به طور تصادفی جاده ی شهر کوچک رادیاتور اسپرینگز را خراب می کند و محکوم به تعمیر آن می شود. لایتینگ مک کویین باید به سختی کار کند و در محله های ساده دوستی و عشق را پیدا کند، در طول اقامت خود در این شهر کوچک ارزش های خود را تغییر می دهد و به یک برنده ی واقعی تبدیل می شود.

تم ماشین مکویین-

تزیین تم تولد ماشین مکویین

شاید برای تزیین تم تولد ماشین مکویین ایده ای در ذهن نداشته باشید. بنابراین اگر به دنبال ایده هایی جالب مربوط به این تم می باشید، در اینجا ایده هایی برای شما آورده شده است که می توانید از آنها را در جشن تولد بعدی پسر کوچولوی خود امتحان کنید. مطمئنا بچه ها عاشق این تم می شوند و حتما والدین آنها هم تحت تاثیر قرار می گیرند.

۱٫ کیک تولد ماشین و جاده مسابقه اتوموبیل رانی

اولین چیزی که کودکان در روز تولدشان برای دیدن آن سر از پا نمی شناسند، کیک تولد آنهاست. وقتی که تم تولد ماشین مکویین را انتخاب کرده اید، می توانید از کارتون زیبای ماشین ایده بگیرید و کیکی متناسب با این تم سفارش دهید.

مطابق تصویر می توانید کیکی به شکل جاده اتوموبیل رانی و تعدادی ماشین بر روی آن سفارش دهید و برای زیبایی بیشتر این جاده را به شکل عدد سن کودک خود سفارش دهید.

کیک تولد تم مکویین-

۲٫  تزیین میز تم تولد ماشین مکویین

مورد بعدی که از اهمیت زیادی برخوردار است، میز تولد می باشد. وقتی کیکی به شکل جاده اوموبیل رانی و ماشین هایی بر روی آن سفارش داده اید، پس چرا میز تولد هم به این شکل نباشد؟ شما می توانید سفره تم ماشین مکویین را بر روی میز پهن کنید و  ازتایر های ماشین برای تزیین این میز استفاده کنید.

شما می توانید تا جای ممکن از هر چیزی که میز تولد شما را مطابق تم تولد ماشین مکویین می کند، استفاده کنید. در این خصوص بهتر است چیز های قرمز، مشکی و سفید را به کار ببرید. این میز تولد به شکل ماشین یک تزیین دکوراسیون فوق العاده برای این تم می باشد.

تزیین میز تولد ماشین مکویین-

۳٫ بادکنک ها همیشه جزء بهترین موارد برای تزیین دکوراسیون می باشند

شما می توانید این مدل از جاده اتوموبیل رانی را در ورودی خانه ی خود درست کنید. می توانید از تعدادی بادکنک های مشکی و نقره ای، و قرمز، زرد و سبز برای درست کردن چراغ راهنما مطابق تصویر استفاده کنید.
همه ی بچه های عاشق ماشین و ماشین بازی دیوانه ی این ورودی خانه ی شما می شوند. همیشه با بادکنک ها می توانید ایده های جالبی را امتحان کنید و تا آنجا که می توانید برای تزیین دکوراسیو این جشن از بادکنک استفاده کنید.

تزیین تم تولد ماشین مکویین با بادکنک-

۴٫ برای خوراکی های این جشن هم خلاقیت نشان دهید

شما نباید تنها بر روی بادکنک ها یا میز تولد خلاقیت به خرج دهید. یک قسمت خیلی جذاب دیگر هم در جشن ها وجود دارد و آن خوراکی های جشن می باشد. شما باید آنها را هم متناسب با تم تولد ماشین مکویین کنید. می توانید از عکس بالا ایده بگیرید و دونات های تایری، چوب شور های شبیه پرچم مسابقه اتوموبیل رانی و شکلات های تزیین شده با اسمارتیز به شکل چراغ راهنما درست کنید.

۵٫ تزیین میوه ها مطابق تم تولد ماشین مکویین

شما هم با دیدن این تصویر ذوق می شوید؟ شما می توانید هر میوه ای مثل سیب، کیوی، انگور، پره های پرتقال، یا موز را انتخاب کنید. آنها را مطابق تصویر بالا برش دهید و با نصف کردن انگور ها از وسط برای آنها چرخ ماشین درست کنید. با این کار کودکان میوه ها را با اشتهای بیشتر می خورند و کمتر سراغ شیرینی و شکلات ها می روند.

تزیین میوه های تم مکویین-

۶٫ شمع تولد را فراموش نکنید

مورد جالب دیگری که می توانید با دکوراسیون تم تولد ست کنید، شمع های کیک تولد هستند. بله، شما می توانید شمع های تم تولد ماشین مکویین را به راحتی از هپی پیک در کنار لوازم تولد دیگر به صورت آنلاین سفارش دهید و کیک تولد کودک خود را زیبا تر کنید.

اگر شمع های ساده از قبل تهیه کرده اید با چسباندن استیکر های ماشین یا هر چیز دیگری که به ماشین مربوط باشد، آنها را با این مطابقت دهید.

شمع تم ماشین مکویین

۷٫ تزیین دیوار پشت میز تولد

چگونه می یتوانید دیوار پشت میز تولد را طوری تزیین کنید تا پس زمینه ای زیبا برای عکس های خود در این روز داشته باشید. انتخاب های متعددی وجود دارد. مثلا می توانید از یک بنر بزرگ ماشین استفاده کنید.

در کنار بنر می توانید بادکنک های هلیومی یا به صورت حلقه ای از بادکنک اضافه کنید. اما تم جشن تولد را برای تزیین دکوراسیون نباید فراموش کنید. هر چیزی که کاملا بی مربوط به تم باشد کل دکوراسیون جشن شما را خراب می کند.

بادکنک هلیومی تم ماشین

۸٫ ظروف روی میز تم ماشین مکویین

پک ظروف روی میز تم ماشین را می توانید به راحتی بدون صرف وقت زیادی برای پیدا کردن آنها از هپی پیک سفارش دهید تا تمام ظروف از لیوان ها ،بشقاب، کارد و چنگال و لوازم دیگر همگی متناسب با تم زیبای ماشین باشد.

پاپ کرن تم تولد ماشین
پاپ کرن تم تولد ماشین
چنگال تولد ماشین
چنگال تولد ماشین

۹٫ لباس پوشیدن متناسب با تم ماشین برای کودکان

با فرستادن کارت دعوت تم تولد ماشین، شما می توانید به مهمانان این جشن بگویید که تم تولد تم ماشین است و هر کسی می خواهد با لباسی متنایب با این تم در جشن تولد حضور داشته باشد. یک شلوار مشکی با تی شرت قرمز هم می تواند بسیار مناسب این جشن باشد.

پوشیدن لباس های تم مکویین-

۱۰٫ گیفت تولد تم ماشین

درحالیکه برای جشن تولدی بزرگ تدارک می بینید، چطور می توانید مهمانان این جشن را با هدیه ای کوچک بدرقه کنید. شما می توانید اسباب بازی یا خوراکی های کوچک مربوط به ماشین خریداری کنید و یک پک کوچک از آنها درست کنید و به هر یک از مهمانان بدهید.

اگر وقت کافی برای درست کردن این پک ها ندارید، می توانید به راحتی گیفت های تم ماشین هپی پیک را به صورت آنلاین سفارش دهید.

کپسول اسمارتیز تم ماشین
کپسول اسمارتیز تم ماشین

گیفت تولد ماشین ها

۱۱٫ تزیینات بیشتر برای ورودی خانه

اگر می خواهید هیجان مهمان کوچولو های خود را هنگام ورود به خانه بالا ببرید، بهتر است چیزی شبیه به این درست کنید.

در آخر شما از ایده های جذاب و فکر خود هم استفاده کرده تا یک جشن تولد بی نظیر با تم ماشین برای کودک خود برگزار کنید. هر چه باشد شما بهتر می دانید کودک شما به چه چیز علاقه مند است و کدام یک از ایده های بالا او را هیجان زده می کند.

همچنین شما می توانید با استفاده از اینترنت یا مجله ها عکس هایی مربوط به کارتون ماشین ها تهیه کنید و آنها را به دیوار های فضای جشن خود بچسبانید. کوکی ها، آبنبات و کاپ کیک های تزیین شده به شکل ماشین را تهیه کنید. شما و کودک خود به همراه مهمانان این جشن قطعا از این جشن لذت خواهید برد.

مطالب مرتبط:

• برگزاری جشن با تم پوکویو

• ایده های تم بن تن برای تولد

• اهمیت جشن تولد برای کودکان

ثبت نظر

اسکرول
WhatsApp chat