ایده های جشن تولد با تم مینیون

minion brithday

با خرید لوازم تم تولد مینیون برای جشن تولد بعدی پسر کوچولوی خود، جشنی شاد و هیجان انگیز با موجودات کوچک زرد رنگ بامزه، مینیون ها، داشته باشید. این مجموعه از لوازم تولد مینیون، شامل تمام ظروف روی میز مثل، بشقاب، لیوان، دستمال؛ بادکنک فویلی و بادکنک هلیومی مینیون، کاغذ افشان و غیره می باشد.

هپی پیک به شما کمک می کند تا هر نوع شرارت و بدی ای را از برنامه ی جشن تولد با تم مینیون کودک خود از بین ببرید. هپی پیک روند برنامه ریزی برای این جشن را ساده تر می سازد. همچنین تمام چیز های مورد نیاز شما را فراهم می کند، و تمام لوازم مورد نیاز شما در یک مجموعه، یعنی مجموعه تم تولد پسرانه مینیون ما جمع شده اند تا شما را نجات دهند و برگزاری جشن تولدی با تم مینیون را برای شما ساده تر سازند.  در ادامه درباره داستان مینیون ها صحبت میکنیم.

خرید-تم-مینیون-در-فروشگاه-هپی-پیک

داستان تم مینیون ها

این انیمیشن جذاب و سرگرم کننده، داستان موجودات زرد رنگ تک سلولی با مزه ای را از زمان خلقتشان بیان می کند . قبیله ای از هم گسیخته که به بدترین و بزرگترین تبهکاران کمک کرده است، از تی.رکس تا ناپلیون. آن ها همیشه برای یک رئیس بدجنس کار می کنند و بدون داشتن رئیس، آن ها هیچ هدفی در زندگی خود ندارند. نگه داشتن یک ارباب بد، از پیدا کردن آن سخت تر است و این مشکل تمام مینیون ها می باشد که ارباب خود را زنده نگه دارند! برای پیدا کردن اربابی جدید، ۳ مینیون شجاع، کوین رهبر محافظ، استوارت نوجوان شورشی، و باب، کوچولوی دوست داشتنی از بقیه جدا می شوند و در پی یافتن رئیس جدید خود، اولین رییس زن در دنیا، همسفر می شوند. و سعی می کنند تمام مینیون ها را از نابودی نجات دهند.

ایده هایی برای برگزاری جشن تولد با تم مینیون

برای سفری پرماجرا و هیجان انگیز آماده شوید! با استوارت، کوین، و باب برای پیدا کردن ارباب جدید خود همراه شوید. مینیون ها از ابتدا به عنوان موجودات زرد تک سلولی شناخته می شدند، و طی سالیان دراز تکامل یافته بودند، و کار آنها خدمت به شرور ترین اربابان می باشد. پس از آنکه بسیاری از ارباب های آنها به طور تصادفی کشته شدند، مینیون ها دیگر اربابی برای خدمت به او نداشتند و از این بابت افسردگی شدیدی پیدا کردند. با این حال، یکی از مینیون ها به نام کوین، برنامه ای تنظیم کرد، و همراه با دوستانش، نوجوان شورشی، استوارت، و کوچولوی دوست داشتنی، باب، در پی یافتن رئیس شرور جدید دیگری، برای مینیون ها، همسفر می شوند. این سه در نهایت در مسیری قرار می گیرند که آنها را به ارباب شرور دیگری، اسکارلت اورکیل، می رساند، که در اینجا آنها باید با بزرگترین چالش خود روبرو شوند و تمام مینیون ها را از نابودی نجات دهند.

ریسه تولد مینیون
ریسه تولد مینیون

دکوراسیون تم مینیون

با گرو، مارگو، ادیت، و اگنس برای برگزاری جشن تولدی سراسر شادی و سرور همراه شوید، و تمام فضای خانه ی خود را با لوازم تولد تم مینیون هپی پیک تزیین کنید، بنری از شخصیت های بامزه ی مینیون، آویز های تزیینی، ریسه های تولد و غیره. با دسته های بادکنک هلیومی تم مینیون ما شروع کنید و با خلاقیت خود و ایده هایی که در اینجا برای شما آورده شده است، دکوراسیونی بی نظیر برای این جشن تولد درست کنید. ما تمام لوازم مورد نیاز برای تبدیل حال خانه یا هر فضای دیگری مختص برگزاری تولد شما را به مخفیگاهی سری و شرورانه، در عین حال خنده دار و سرگرم کننده، برای شما مهیا ساخته ایم!

آبنبات-هایی-به-رنگ-تم-مینیون
آبنبات-هایی-به-رنگ-تم-مینیون
کاپ-کیک-هایی-تم-مینیون
کاپ-کیک-هایی-تم-مینیون

خوراکی های جشن تولد تم مینیون

خوردنی ها بخش مهمی از هر مهمانی ای می باشند، بنابراین سعی کنید خوراکی هایی متناسب با رنگ تم مینیون (زرد، آبی، مشکی، سفید) و اشکال مینیون برای این جشن تولد تهیه کنید. نوشیدنی های زرد رنگ، مثل آب پرتقال، آب انبه، نوشابه های زرد رنگ و غیره. شیرینی های کوچک به شکل مینیون، کاپ کیک های تزیین شده متناسب با این تم، شیشه های پر شده از آبنبات های زرد و آبی رنگ و غیره. و از همه مهم تر سفارش کیک تولدی متناسب با این تم. در زیر ایده هایی برای تزیین خوراکی های جشن تولد با تم مینیون همراه با تصویر آورده شده است.

همچنین می توانید یک کیک ساده ی آبی یا زرد و یا حتی سفید تهیه کنید و با سفارش شمع های تولد تم مینیون از هپی پیک، کیک تولدی متناسب با این تم تولد داشته باشید.

کارت دعوت تم مینیون
کارت دعوت تم مینیون

کارت دعوت تم مینیون

تمام مینیون ها را به این جشن فرا خوانید! لطفا در این تاریخ برای جشن تولد پسر کوچولوی ما با ما همراه شوید. در این جشن همه چیز مطابق جدید ترین سری از انیمیشن های مینیون می باشد. بنابراین مینیون مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید و خود را برای یک روز پر جنب و جوش مینیونی آماده کنید! منتظرتان هستیم.

بادکنک هلیومی تم مینیون

بادکنک آرایی تم مینیون

بادکنک ها همیشه در اولویت قرار دارند. خلاقیت خود را به کار گیرید و دسته های بادکنک زیبایی برای این تم تولد درست کنید. رنگ زمینه ی این تم آبی و زرد می باشد، پس دسته های بادکنک هلیومی آبی و زرد رنگ، همچنین بادکنک فویلی تم مینیون، و بادکنک هلیومی مینیون برای این تم مناسب است. با خلاقیت و سلیقه ی خود و ایده هایی که در زیر آمده، فضای جشن تولد پسر کوچولوی خود را با بادکنک به زیبایی تزیین کنید.

پاپ کرن تم تولد مینیون
پاپ کرن تم تولد مینیون
بشقاب و لیوان تولد مینیون
بشقاب و لیوان تولد مینیون

ظروف روی میز تولد

فضای جشن تولد را با تزیین دکوراسیونی زیبا برای میز تولد این جشن پر جلوه سازید. رومیزی ای به رنگ زرد، آبی یا ترکیبی از این دو رنگ بیاندازید، و تمام ظروف و لوازم به کار برده شده روی میز را با رنگ و طرح تم مینیون خود مطابقت دهید. با استفاده از ظروف روی میز تم تولد مینیون، مثل بشقاب و لیوان، دستمال و سفره و لوازم دیگر، چشم اندازی زیبا از میز تولد پسر کوچولوی خود به وجود آورید. تمام خوراکی های جشن تولد را در این ظروف با طرح مینیون های تک چشم و عینک به چشم بامزه سرو کنید تا مهمان کوچولو های این جشن را حسابی سرگرم کنید. می توانید فیگور های کوچک شخصیت های مینیون را در بین لوازم روی میز تولد خود بچینید تا میز تولدی مینیونی تر داشته باشید.

 

بازی و سرگرمی

شاید سخت ترین قسمت برنامه ریزی برای جشن تولد کودکان، بخش سرگرم کردن آنها باشد. با قرار دادن بازی و سرگرمی هایی در لیست برنامه های این جشن تولد مینیونی مهمان کوچولو های خود را هیجان زده و سرگرم نگه دارید. زمانی را هم به عکس گرفتن از آنها در دنیای مینیون های بامزه اختصاص دهید تا عکس های مینیونی زیبایی از آنها در این روز به یادگار ثبت کرده باشید.

 

بیش تر بخوانید:جشن با تم تولد سگ های نگهبان ( پاو پاترول)

ثبت نظر

اسکرول

هزینه ارسال بادکنک هلیومی به عهده مشتری می باشد. رد کردن